Proč (ne)koupit iPhone?

08. 11. 2015 Alexandr Sýkora
[adsr type="horizontal"]
Logo-Apple-iPhone

IPhone od světoznámé značky Apple je čím dál tím více oblíbeným telefonem na světě. I v České republice nabírá popularita telefonů se značkou nakousnutého jablka nahoru. Také jste se někdy ptali sami sebe? Koupit, či nekoupit?

iOS

iOS je název pro systém, který popohání tyto telefony. Je originální, nikde jinde, než u Applu jej totiž nenajdete. Jako každý jiný systém, má i tento své funkce. Nechybí zde obchod s aplikacemi – iOS má App Store. V telefonech také nehledejte žádnou obrazovku, na které by byly pouze hodiny a Vámi zvolená tapeta. Je zde pouze zamykací obrazovka a pak hned menu, ve kterém může být tapeta na pozadí.

Výbava

Každý iPhone má základní funkce jako telefony od jiných značek. Fotoaparáty mají „jablíčka“ zatím maximálně 8 megapixelové (model 6S a 6S plus), jinak většina modelů disponuje pěti megapixely. I tak můžete nafotit pohledné fotografie.

Vzhled

Vzhled je jedním z prvků, proč některý z produktů Apple koupit. Pokud v ruce držíte telefon této značky, můžete obdivovat jeho tvary a řešení konstrukce samotného přístroje. Zde se sází na to, aby telefon nebyl moc široký, hranatý a těžký.

Proč koupit iPhone?

iPhone je jednou z nejvíce kupovaných značek telefonů za poslední rok. Pokud i Vy toužíte po dražším přístroji s porovnáním s konkurencí a nebude Vám vadit nižší úroveň vybavenosti, určitě do koupě telefonu jděte. Jen pozor při nákupu – z Asie se i do České republiky dostávají stále více napodobeniny těchto telefonů.

Proč nekoupit iPhone?

Prvním aspektem, který Vás může odradit je bezpochyby cena. Cena zastupuje při rozhodování nejvyšší místo a proto musíte pečlivě uvážit to, zda musíte mít právě iPhone. Tyto telefony, jak už bylo řečeno, nesrší velkou rozmanitostí výbavy, což posouvá nákup telefonu na „ne“. Dalším důvodem, proč se rozhodnout, že si jej nekoupíte může být i fakt, že se na trhu nachází napodobeniny těchto telefonů a můžete se spálit. To platí především při nákupech z různých internetových portálů.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0