Probouzení Android telefonu gestem nad displejem

30. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Probouzení Android telefonu gestem nad displejem

V tomto článku se společně podíváme na dokonalou aplikaci, která je určena pro samotné mobilní telefony s operačním systémem Android – přesněji se jedná o aplikaci s názvem Wake on Gesture, což je skvělá aplikace, která dokáže otevřít Váš mobilní telefon pouhým gestem nad samotným displejem. V tomto článku se na celou aplikaci, ale také i na její nastavení společně podíváme – pojďme se na ni rovnou podívat.

Jestliže chcete naučit svůj mobilní telefon, tedy například Samsung Galaxy S6 nebo vybrané mobilní telefony Lumia od Nokie/Microsoftu nové funkce, rozhodně si nainstalujte zmíněnou aplikaci s názvem Wake on Gesture, což je dokonale jednoduchá aplikace, díky které můžete snadno probouzet displej svého mobilního telefonu a tím pádem například příjemným způsobem kontrolovat zmeškané notifikace a to bez jediného dotyku samotného telefonu.

Aplikace funguje na každém telefonu s Androidem a to od jeho verze 2.2 – samotný telefonu musí být pochopitelně vybavený proximity senzorem, což je základ pro tuto aplikaci, bez něj bohužel fungovat nebude.

V nastavení aplikace Wake on Gesture je možné zvolit, zda se telefon probudí například i při každém vytažení z kapsy, nebo jenom při přejetí a máchnutí rukou nad samotným displejem. Telefon se také automaticky zamkne, pokud na displeji podržíte delší dobu Vaši ruku. Jedná se o příjemné funkce, které zpříjemní naše každodenní používání samotného telefonu.

Aplikace vyžaduje při instalaci svoje administrátorská oprávnění, kde je před jejím odinstalováním nutné povolit v nastavení – zabezpečení – správa zařízení a posuvníkem jak to jistě znáte tuto možnost deaktivovat. Následně je možná klasická odinstalace aplikace z Vašeho telefonu. Aplikace je pro samotný telefon nenáročná a pro Vás dokonale příjemná, co se týče ovládání a chytrých funkcí.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0