Představení operačního systému Windows Phone

18. 02. 2015 Miroslav Tomšů
[adsr type="horizontal"]
Představení operačního systému Windows Phone

Jestliže máte na svém notebooku nebo desktopu nainstalovaný jako operační systém Windows, je zřejmě velká pravděpodobnost, že budete chtít obdobný operační systém i na svém telefonu. Je pro Vás připravený Windows Phone, což je operační systém pro mobilní telefony, které jsou produkovány dříve finskou Nokií, dnes gigantickým Microsoftem.

Na první pohled se jedná o graficky dobře zpracovaný, ucelený a poměrně hodně jednoduchý až primitivní operační systém, který můžete využít pro každodenní jak práci, tak i zábavu po boku Vašeho mobilního telefonu.

Již typické dlaždicové uspořádání dává samotnému telefonu velký smysl a co se týče ovládání, velice rychle si na něj zvyknete. Ostatní uživatelé konkurenčních operačních systémů s důrazem říkají, že se jedná o graficky nedoladěný systém, kde nic neříkající dlaždice zabírají velký prostor na úkon jiných funkčních věcí – nicméně na druhou stranu přesně na tomto neduhu je postavený celý operační systém Windows Phone.

Jedná se o dokonale ucelený, moderní a hlavně přehledný systém, který je určený hlavně pro práci a efektivní zacházení s aplikacemi. nehledejte tedy obdobně jako na iPhone graficky vyladěné aplikace, které jsou co se týče samotné grafiky doladěné v mnohých případech až moc.

Windows Phone je funkční operační systém pro mobilní telefony, který je nesmírně rychlý, obstojný konkurovat v různých testech o několik let starším systémům a hlavně je celkově hodně tvárný. Velikosti dlaždic si každý uživatel upravuje podle svého uvážení, což je sice drobnost, ale příjemná věc, kterou jistě i vy velice rádi využijete.

V každém případě se jedná o operační systém, který je propracovaný do každého detailu, který dává v závěru velký smysl v samotném používání, což je přesně ta věc, kterou lidé, kteří jsou zaměřeni na efektivní používání vyžadují.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0