Představení operačního systému iOS

18. 02. 2015 Miroslav Tomšů
[adsr type="horizontal"]
Představení operačního systému iOS

Asi nejvíce propracovaný do i těch nejmenších detailů je rozhodně operační systém, který je vyvíjený společností Apple. Ano, máme na mysli systém s názvem iOS, který nedávno dostal nový update, který dokonale koresponduje s operačním systém pro desktop jablečných zařízení. Jedná se o dokonalé propojení jak hovorů, tak i SMS zpráv a dalších podstatných věcí, které nyní můžete vyřídit pohodlně z Vašeho MacBooku nebo iMacu a to bez jakéhokoliv kabelu, což je skvělá věc, kterou každý z Vás uvítá.

iOS je poměrně hodně diskutovaný operační systém, jelikož je opravdu vyladěný do i těch nejmenších detailů jako jsou ikonky, promítání obrazovek a různé další doplňující efekty, které jsou v tomto grafickém prostředí na denním pořádku. Aplikace, které jsou spuštěné na iPhone jsou svižné, nicméně si za ně bude muset uživatel ve většině případů zaplatit a to je celá politika Apple.

Nicméně na druhou stranu je zde dokonale demonstrováno, že za kvalitu se v dnešní době platí a pokud nechcete kvalitní věci, aplikace, ale celkově i zboží, budete se muset spokojit s něčím levnějším, nicméně o poznání méně propracovanějším.

V každém případě je zde krásně vidět, že jednotlivé aplikace jsou spolu dokonale provázány, fungují překvapivě rychle a graficky se jedná o snad nejdokonalejší operační systém.

Samotné updaty jsou také několikrát do roka, nicméně Apple si na nich dává nesmírně záležet a v těchto věcech je poměrně hodně uzavřený a nevypustil by do světa nějakou věc, o které by si nebyl stoprocentně jistý její funkčností a propracovaností i do těch nejmenších detailů.

iOS je operační systém, který je založení na dvou základních věcech – na funkčnosti a také na samotné přehlednosti, které jsou ruku v ruce s rychlostí a uživatelským prožitkem, který z používání tohoto operačního systému rozhodně mít budete.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0