Představení OnePlus Two

22. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Představení OnePlus Two

Mobilních telefonů je v dnešní moderní době poměrně nespočet a je jedno, zda se jedná o samotné značky, nebo přímo modely. Nicméně na svět přichází další mobilní telefon, který rozhodně stojí za to a my se na něj dnes společně podíváme a trošku si jej představíme. Jedná se o mobilní telefon s názvem OnePlux Two, což je horká novinka, která pochází až z daleké Číny a lidé si tento telefon ihned zamilovali. Jedná se již o druhé pokračování tohoto mobilního telefonu, které přináší poměrně hodně novinek, na které se rovnou společně podíváme.

Hned na začátku je nutné uvést, že samotný telefon by měl být uvedený právě v tomto období, tedy druhé polovině roku 2015, což je ideální doba k nákupu nového mobilního mazlíčka. Již uniklo pár specifikací, které zatím slibují, že se bude jednat o poměrně hodně dokonalý a jak se říká v dnešní době “nadupaný” mobilní telefon, který si zamilujete.

Samotný telefon OnePlus Two bude poháněný procesorem Qualcomm Snapdragon 805, což je obstojný procesor, který se dává většinou do nových mobilních telefonu a proto ani OnePlux Two není nějakou vyjímkou. Samotný displej bude mít úhlopříčku krásných 5,5” a rozlišení zatím bohužel není uvedeno, nicméně mluvilo se hodně o rozlišení 4K, což zatím není potvrzeno a sami uvidíme co telefon přinese.

Interní paměť bude 32GB, což je v dnešní době ideální a nabídne tedy dostatek úložného prostoru pro Vaše data a potřebné soubory. Fotografovat budete moci pomocí hlavního 16 MPx fotoaparátu a pokud máte rádi moderní selfie, ty budete pořizovat pomocí předního 5 MPx fotoaparátu.

Baterie dosáhne hodnoty až 3300 mAh a předpokládáme, že samotný telefon OnePlus Two poběží na operačním systému Android v jeho páté verzi. Zatím žádná informace, která je uvedena v tomto článku nebyla na 100% uvolněna a potvrzena, takže se ještě můžeme nakonec divit.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0