Představení hodinek Samsung Gear S2

09. 09. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Představení hodinek Samsung Gear S2

Samsung dal konečně šanci kulatým hodinkám a upustil od jejich klasického hranatého designu, což se podle vše okolností zcela jistě zlepšilo a zvedlo poptávku po klasických kulatých a hlavně chytrých hodinkách, které svým vzhledem připomínají klasické hodinky, které znáte.

Před několika málo dny se konala v Berlíně konference, kde se představovali různé nové telefony od světových výrobců a právě na této konferenci představila společnost Samsung hodinky Samsung Gear S2, což jsou hodně dlouho očekávané chytré hodinky. Na jejich představovací show se přišla podívat celá novinářská elita prkaticky z celého světa, jelikož jejich představení bylo opravdu ve velkém stylu včetně tikajícího efektu jako u opravdových hodinek.

Hodinky Samsung Gear S2 mají navíc moderní vychytávku v podobě otočného prstence, který slouží jako univerzální ovládací prvek celých hodinek. Díky tomuto prstenci můžete samotné hodinky ovládat, listovat seznamem či zoomovat na mapě.

Displej hodinek má průměr 1,2” a rozlišení 360×360 pixelů. Zobrazovací technologie je zde Super AMOLED, který zajišťuje skvělé podání barev.Zajímavým přínosem ke zcela jistě eSIM, což je nová technologie, který umožňuje hodinkách fungovat zcela samostatně. Nicméně se to týká pouze a jenom vybraným modelů.

Mezi další výbavu hodinek Samsung Gear S2 patří zcela jistě WiFi, NFC a nechybí také ani 4GB vnitřní paměť. Hodinky mají krytí IP 68 – tedy mají plnou odolnost proti vodě a prachu. Výdrž baterie je udávána něco okolo 2 + 3 dní, což je podle redakce velice zajímavá výdrž, uvidíme jak v praxi.

Hodinky Samsung Gear S2 mají být kdispozici na našem trhu v říjnu tohoto toku za dosud bohužel nespecifikovanou cenu. Kompatibilní budou s každým telefonem s operačním systémem Android ve verzi 4.4 a hlavně operační pamětí větší než 1,5GB.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0