Placené aplikace zdarma!

05. 04. 2016 Barbora Koďousková
[adsr type="horizontal"]
01

Zaujala Vás někdy nějaká placená aplikace, nebo hra, kterou byste rádi používali na svém dotykovém zařízení, ale využívali byste jejích služeb raději zdarma? Pak je utilita myAppFree určena právě pro Vás.

Jedná se o univerzální aplikaci, ve které je vám každý den nabídnuta jedna placená aplikace zdarma. Užívat ji můžete po neomezenou dobu, není zde ani limit pro celkový počet stažených položek, aplikace o nich neshromažďuje informace, což znamená, že je jen na vás jak často budete této možnosti využívat. Jediné, co pro stažení musíte udělat, je stihnout časový limit dvaceti čtyř hodin, který je ke stažení určen. Kromě toho, je zde také bohatá nabídka dalších aplikací a her, některé jsou zdarma, některé placená, pořídíte je však za výhodnější cenu, než v případě standardního užití obchodu. Je zde také možnost nastavení notifikací, které na nabízené novinky sami upozorní, což vám situaci ještě víc usnadní. Jedinou nevýhodou tak zůstává pouze to, že každé nabídky můžete využít pouze jednou a se nelze vracet k uplynulým. Můžete zde také využít registrace pomocí Facebook, Google+, nebo účtu elektronické pošty, která umožňuje stažení i speciálních nabídek. Po přihlášení můžete také případným sdílením získávat body, které se dají využít při nákupu. Projekt běží v rámci oficiálních obchodů s aplikacemi a hrami pod jednotlivými platformami, nemusíte se tak obávat virů, ani nelegálnosti, která hrozí v případě stahování z neoficiálních zdrojů.02Při prvním zapnutí budete seznámení s chodem aplikace a můžete si ihned nastavit, zda chcete zapnout upozornění (ty se budou zobrazovat v notifikační liště), v možnostech je také využití živé dlaždice pro „metro“ (v případě práce v rámci platformy Windows). Prostředí je uživatelsky příjemné, jednoduché a přehledné, s ovládáním by tak neměl mít žádný uživatel sebemenší problémy.

Aplikace je dostupná pro dotyková zařízení fungující pod mobilními operačními systémy Android a Windows Phone. Využít ji můžete i v rámci počítačových Windows 10, v rámci užití nabídky obchodu Store. Zajímavostí je, že každý z platforem nabízí jiné denní nabídky i seznam doporučených aplikací.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0