Pizza Hut, krabice a promítačka?

28. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Pizza Hut, krabice a promítačka?

Pizza je v dnešní době oblíbené celosvětové jídlo a občas bychom se divili na jaké druhy a příchutě celkově lidé přijdou. Nicméně každý máme rád něco jiného a podle toho je potřeba přizpůsobit i samotné ingredience na pizze. Pizza Hut je velice oblíbená pizzerie, kde mají dokonalé interaktivní stoly, na které se v dnešním článku celkově podíváme a díky tomu zjistíme přehledně jakou pizzu budeme chtít objednat.

Pizza Hut, krabice a promítačka?

Jak zaznělo v samotném úvodu, naše chutě jsou mnohdy hodně zvláštní a je pouze a jenom na nás, jakou chuť a hlavně na co máme. Pizzerie tuto věc vyřešila po svém a investovala nemalé peníze do interaktivních stolů, které jsou dotykové a vy si pomocí dokonale zpracovaného průvodce můžete vybrat jak velkou pizzu chcete, ale hlavně i samotné ingredience, které si na pizzu dáte.

Stačí když si na stole vyberete samotnou pizzu, jaký chcete základ, zda se bude jednat o smetanový, nebo kečupový základ a následně jednotlivé ingredience skládáte na pizzu a umisťujete podle toho, jak Vás napadne. Dávejte pozor, jelikož za několik minut dostanete úplně stejně udělanou pizzu a těmi surovinami, se kterými jste si ji objednali, které budou pochopitelně i stejně poskládané a ve stejném pořadí a na stejném místě podle Vaši objednávky.

Jedná se o nesmírně působivý systém objednávání, který si získá lidi hlavně díky celkovému nápadu a modernímu provedení, kdy si na interaktivních stole vybíráte ingredience na pizzu, kterou po Vašem objednání číšník přinese a vy se do ni můžete s chutí pustit. Jedná se o poměrně hodně oblíbenou věc, kterou budete chtít využít.

Nicméně bohužel v České republice tento koncept restaurace zatím nenaleznete, což je sice škoda, nicméně třeba se jednoho krásného dne dočkáme a svoji vysněnou pizzu si zde na interaktivním stole objednáme.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0