Pinball Pro – zpět do minulosti s Win 95

05. 07. 2016 Barbora Koďousková
[adsr type="horizontal"]
01

Pinball, spolu se Solitaire patří k jedněm z nejznámějších a zároveň nejoblíbenějším hrám vůbec. Kdysi záležitost určena pro stolní počítače s Windows 95 a novějšími se nyní dostává i na naše dotyková zařízení v podobě mobilní hry.

Cíle, průběh a prakticky i grafické provedení zůstává stejné, jako jsme tomu zvyklý z počítačového světa, přesto mi je dovolte, pro úplnost, v rychlosti zrekapitulovat. Hlavním herním prvkem je kulička, která je na počátku hry vystřelena do prostoru, cílem hry je udržet ji v něm. K tomu slouží dvě pálky umístěné ve spodní části. Ve zbytku plochy je pak řada dalších atributů, včetně bonusových kol, kterých lze dosáhnout například opakovaným vstřelením do určitého místa. Každý z nich má jiné bodové ohodnocení. Stejně jako v původní variantě i zde můžete plnit různé mise a výzvy, které dělají hru ještě zajímavější. Ke spuštění jednotlivých misí se používají právě speciální atributy, jejichž opakovaným trefením se mise zaktivuje. V rámci mise je pak třeba trefovat místa, která jsou dána přednastavenými úkoly. Pokyny, které je třeba dodržovat, se zobrazí po spuštění dané mise.

Ovládání je naprosto jednoduché, delším podržením pružiny se míček vpustí do hry, pálky se pak ovládají klepnutím na ně, nebo jejich přidržením v závislosti na potřebném úderu.02Vybrat si můžete hned z několika různých scén, které se liší nejen designem a tématikou, ale i rozmístěním odrážecích prvkům, bodovým ohodnocením a růzností misí. K dispozici je zde také přehledná tabulka se záznamem výsledků, ve které můžete sledovat své zlepšení, či zhoršení.

Jak jsem již zmínila, grafické provedení hry je velice povedené a jedná se tak o příjemnou relaxační pohodovku s lehkým ovládáním a zajímavým designem. Tato hra je určena pro mobilní dotyková zařízení s operačním systémem Android.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0