Ostrá verze Office pro Android

29. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Ostrá verze Office pro Android

Kromě Windows Phone a iOS se své oficiální Office aplikace dočkal také Android, které bohužel do této doby stál jak se říká v pozadí. Nicméně alternativní programy pro úpravu a psaní textů, popřípadě tabulek bylo na telefonech s operačním systémem Android hned několik, však žádná oficiální, která by fungovala přesně tak, jak by měla a hlavně aby byla kompatibilní se všemi ostatní verzemi a hlavně s aplikacemi na počítače, popřípadě Mac.

Ostrá verze aplikace Office pro Android přináší všechny funkční možnosti a vymoženosti, které znáte například z Windows Phone nebo již zmíněného iOS. Jedná se o plnohodnotnou aplikaci pro úpravu a psaní textů se základním formátováním, ale také aplikaci Excel, která disponuje možností tvorby tabulek, jejich formátování a základní a pokročilejší funkce jako je sčítání sloupců a další věci, které jsou pro běžné uživatele základem používání.

Na tuto oficiální aplikaci se čekalo poměrně hodně dlouho, nicméně jak se říká – kdo si počká, ten se dočká – takže se tomu přesně tak stalo i v tomto případě, což je skvělá věc, kterou budete rozhodně všichni potěšeni. V každém případě si nyní i samotní uživatelé mobilních telefonů s operačním systémem Android mohou stahovat například e-maily s přílohou ve Wordu nebo Excelu a vše si pohodlně otevírat přímo v samotném telefonu.

Jedná se o jistě pozitivní a odůvodněný krok kupředu, i když Microsoft a Google (Android) spolu nejsou zrovna velcí přátelé, v tomto ohledu udělal gigant Microsoft zřejmě ústupek, jelikož oficiální aplikaci pro telefony s operačním systémem od Google oficiálně vydal a distribuoval mezi svoje uživatele.

Pokud tedy patříte k uživatelům mobilního telefonu s operačním systémem Android, rozhodně si tuto dokonalou aplikaci pořiďte, jelikož budete příjemně překvapeni.

 

Pro stažení stačí vyhledat Office na Google Play.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0