Opravdu bude 12,9“ iPad?

16. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Opravdu bude 12,9“ iPad?

Poslední měsíc všude kolem panují spekulace o tom, zda společnost Apple představí zcela nový iPad, který by měl velikost displeje obrovských 12,9”, což by byla naprostá novinka, nicméně samotná veřejnost by si na ni velice rychle zvyknula. Nicméně na druhou stranu po nedávné premiéře iPhone 6 všichni víme, že se společnost Apple nebojí experimentovat a s největší pravděpodobností se tedy můžeme těšit na 12,9” iPad.

Jedná se o poměrně hodně vysokou laťku, jelikož zatím žádná společnost nepředstavila a neuvedla na trh tablet, který by měl tak obrovské velikosti, jako právě zmiňovaný nový iPad. Spekulace panují také okolo samotného názvu, zda se bude jednat o iPad 4, nebo například iPad Pro.

Otázkou zůstává samotný displej, jeho velikost a také rozlišení. Rozhodně by se mělo jednat o retina displej, který bude mít rozlišení pro přehrávání 4K videí. Jedná se o poměrně oblíbenou funkci a lidé si v poslední době chtějí právě tyto videa prohlížet. Nicméně samotná technologie a celkové rozlišení displeje je stále otázkou, na kterou zatím bohužel nikdo nezná odpověď.

Podle dalších spekulací by měl nový iPad dostat výkonnější čipset než iPhone 6, který bude označován jako Apple A8X a dále se bude spekulovat o 2GB RAM oproti zavedenému 1GB u ostatních Apple zařízení. Je to logické, že takový iPad, který bude mít tak obrovský dotykový displej musí mít daleko lepší a výkonnější grafiku, než malé iPady, kde toho není tolik potřeba.

Zatím jsou to pouze a jenom spekulace, sami dobře víte, že společnost Apple je tajná a do poslední chvíle prakticky nikdo o nových produktech, které představí nic neví. Nicméně na druhou stranu je představí a do druhého dne je prakticky zaplacený celý svět a všechny Apple Store po celém světě. Jedná se vždy o šílenství, kterého Apple umí poměrně velice snadno dosáhnout.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0