OnePlus X

05. 12. 2015 Alexandr Sýkora
[adsr type="horizontal"]
OnePlus-X-e1446115885810

Výběr telefonu s pětipalcovou uhlopříčkou je stále obtížnější, díky stále většímu počtu těchto nabízených telefonů na trhu. Co takhle OnePlus X?

 

Smartphone vyšší třídy?

Máte zájem o kompaktní, spolehlivý a cenově přijatelný dotykový telefon? Uvažujte i o tomto. OnePlus X vstupuje do nepřátelských vod plných konkurenčních protivníků a má (ne)velkou šanci uspět.

Výzbroj telefonu je jednoznačná – mluvíme o procesoru Qualcomm Snapragon 801, dnes již standardní 3GB RAM. Displej telefonu je pětipalcový se zobrazováním v kvalitě Full HD. Co se týče klasického užívání telefonu a internetového surfování, máte jasnou pojistku v podpoře LTE sítí. OnePlus X Vám nabídne 16 GB vnitřního uložiště, které můžete rozšířit paměťovými kartami. Systém telefonu je tradičně Android. O výdrži baterie se v plusech moc bavit nebudeme, telefon dosahuje průměrných hodnot výdrží, v praxi to znamená fakt, že jej budete každý večer na noc dávat nabíjet, abyste mohli druhý den používat jeho funkce bez starostí. „

Hlavní“ fotoaparát telefonu je 13 megapixelový a jeho kolega na přední straně pracuje s osmi megapixely. Selfie, které pořídíte tímto fešákem budou stát za to.

Pokud Vás tedy telefon OnePlus X oslovil, počítejte s částkou kolem 8 tisíc korun.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0