OnePlus 3

10. 01. 2016 Alexandr Sýkora
[adsr type="horizontal"]
oneplus-two

One Plus 2

OnePlus je stále jednou z nejnovějších značek mobilních telefonů na trhu. V rámci svého působení již stihla představit dva typy mobilních telefonů. Jaký bude třetí představený?

 

OnePlus je začínající a stále nová značka na trhu, kde již představila dva předchozí modely, o které byl dosti velký zájem. Další nástupce, již třetí v pořadí, má být dalším trhákem. Výrobce slibuje úplně jiný význam a v podstatě tak sází na oblibu předchozích modelů. OnePlus 3, jak je jeho celý název, by měl být vyzbrojen procesorem typu Snapdragon 820, což nebude zas takovým překvapením, protože pokaždé se výrobce do svého telefonu snažil dosadit nejlepší procesor od Snapdragonu. U předchozího modelu, OnePlus 2, se jednalo o Snapdragon 810 a nutno podotknout, že si telefon vede v kombinaci s tímto procesorem celkem na výbornou.

Podle dostupných obrázků, které společnost uvolnila na web a představila je také na několika veletrzích, se očekává změna celého designu a konstrukce mobilního telefonu. U „trojky“ se očekává kovová konstrukce, která je přirozeně odolnější proti pádům a jiným událostem spojeným s poškozením telefonu. Doposud OnePlus u svých vrcholových modelů používal panel jemný na dotyk, kterému se říká „Sandstone“. U nynějšího modelu ale nemůžeme zcela zaručit, že se zde tento panel bude vyskytovat. Co ukázal model OnePlus X, může nová konstrukce telefonu také dosti překvapit. Model s označením X má totiž buď skleněná a nebo keramická záda.

Co se týče reproduktoru, ten se nově bude u OnePlus 3 nacházet na přední straně telefonu, stejně tak, jak je tomu u smartphonů konkurenční značky HTC. Kvalita přehrávané hudby z tohoto reproduktoru se tedy očekává ve vysoké kvalitě. Co se týče displeje, zde se podle všeho již nepočítá s použítím QHD displeje (1 440 x 2 560 pixelů), nový model si ponechá displej o velikosti 5,5“ uhlopříčky a podle všeho bude disponovat Full HD rozlišením ( 1 920 x 1 080 pixelů).

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0