OnePlus 2 nabídne funkce co přinese až Android M

06. 08. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
OnePlus 2 nabídne funkce co přinese až Android M

Horkou novinkou letošního roku je samotná telefon OnePlus 2 a díky poměrně hodně velkému úniku informací o tomto telefonu o něm víme prakticky skoro všechny informace co se alespoň hardwarového hlediska týče. Samotný čínský výrobce nyní na svém blogu vychvaluje všechny funkce a hlavně operační systém, který má být společně s telefonem představený. Nebude se jednat o již zavedený Cyanogen OS, ale o novinku a vlastní řešení s názvem OxygenOS.

Tento operační systém má být průkopnický systém založený na Androidu 5.0 Lollipop, jenže však bude mít k dispozici funkce, které přijdou až s představením nového operačního systému Android M.

Mezi horké novinky patří rozhodně samotné přidělování práv aplikacím, ale také inteligentní režim nabíjení, nebo také vlastní platební systém, černá systémová témata nebo možnost rozšířit samotný telefon o úložiště díky paměťové kartě.

clanky-gamingsite

Díky tomu, že operační systém Android M přijde až na konci tohoto roku má být doslova a do písmene OnePlus 2 zatím nadčasový telefon a hlavně vlajkovou lodí roku 2016, jelikož funkčně se bude jednat opravdu o nadčasový telefon. Jsme poměrně hodně zvědaví, jak se s tímto titulem samotný telefon popere a jak celá tato situace dopadne.

Designově se jedná o poměrně hezký, uhlazený a do detailu propracovaný telefon, který překvapí hlavně svým ovládáním a funkcemi, které jsou ještě z velké části zatajeny. Jedná se tedy o velký otazník a pro někoho možná také vzrušující pocit, že například vlastní telefon, který se s příchodem nového operačního systému, který přijde na konci roku změní na samotnou vlajkovou loď,což je jedinečný pocit a uvidíme, jak celá tato situace nakonec dopadne a jak se samotný telefon s tímto titulem popere.

Necháme se překvapit, nicméně si myslíme, že se bude jednat o poměrně velké věci.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0