Odolnost safírového sklíčka na Apple Watch

21. 06. 2015 Ondřej Vomočil
Odolnost safírového sklíčka na Apple Watch

Celkově opět společnost Apple udělala nesmírně velký světový boom po tom, co na trh uvedla, představila a hlavně uvolnila Apple Watch. Bohužel v České republice nejsou zatím k dispozici ani na internetových obchodech, ani u prodejců Apple, ale také ani na samotném Apple.cz – nicméně skalní fanoušci neváhají a pro své Apple Watch si jezdí buď do Německa, kde je o ně obrovský zájem, nebo klidně i do Anglie.

Sami tedy vidíte, jak obrovský je o samotné hodinky zájem, což je hodně zajímavé a byla jen otázka času, kdy společnost Apple představí chytré hodinky, kterých je na trhu uvedeno v dnešní době poměrně hodně. Nicméně na druhou stranu by to nebyl Apple, kdyby nepřišel s nějakou novou revoluční novinkou, která by nepřevrátila svět chytrých hodinek naruby. Jedná se o hlavně o celkový systém, který by měl již na podzim dostat dvoji druhou verzi a také hlavně na celkovém ovládání a provedení, které je jedinečné.

Například kvalitní safírové sklíčko je u Apple Watch jistým základem, který je kvalitně zpracovaný a vy si svoje hodinky a jejich sklíčko hned po první nehodě, kdy se rukou bohužel někde zapomenete neodřete, což je zcela jistě dokonalá věc.

Safírové sklíčko je tedy nesmírně odolné a dá se říci, že se nedá poškrábat. Jedná se o dokonalost, která nemá obdoby a zcela jistě víte, pokud se zajímáte o klasické hodinky, že safírovým sklíčkem jsou osazovány lepší a také pochopitelně dražší hodinky, které jsou lidmi kupovány.

V každém případě, pokud máte iPhone a chcete si koupit nějaké chytré hodinky, zcela rozhodně sáhněte po Apple Watch. Můžete kombinovat velikost a také celkové provedení pásku od gumového, až po seriózní kovový nebo kožený. Možností je zde tedy poměrně hodně, což je rozhodně pozitivní věc, kterou na Apple Watch lidé milují.

Sledujte nás

 • Partneři webu

  Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

  Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

  RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

  Akreditované IT kurzy a školenia

  ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

  Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

  Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

  Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0