Odolnost safírového sklíčka na Apple Watch

21. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Odolnost safírového sklíčka na Apple Watch

Celkově opět společnost Apple udělala nesmírně velký světový boom po tom, co na trh uvedla, představila a hlavně uvolnila Apple Watch. Bohužel v České republice nejsou zatím k dispozici ani na internetových obchodech, ani u prodejců Apple, ale také ani na samotném Apple.cz – nicméně skalní fanoušci neváhají a pro své Apple Watch si jezdí buď do Německa, kde je o ně obrovský zájem, nebo klidně i do Anglie.

Sami tedy vidíte, jak obrovský je o samotné hodinky zájem, což je hodně zajímavé a byla jen otázka času, kdy společnost Apple představí chytré hodinky, kterých je na trhu uvedeno v dnešní době poměrně hodně. Nicméně na druhou stranu by to nebyl Apple, kdyby nepřišel s nějakou novou revoluční novinkou, která by nepřevrátila svět chytrých hodinek naruby. Jedná se o hlavně o celkový systém, který by měl již na podzim dostat dvoji druhou verzi a také hlavně na celkovém ovládání a provedení, které je jedinečné.

Například kvalitní safírové sklíčko je u Apple Watch jistým základem, který je kvalitně zpracovaný a vy si svoje hodinky a jejich sklíčko hned po první nehodě, kdy se rukou bohužel někde zapomenete neodřete, což je zcela jistě dokonalá věc.

Safírové sklíčko je tedy nesmírně odolné a dá se říci, že se nedá poškrábat. Jedná se o dokonalost, která nemá obdoby a zcela jistě víte, pokud se zajímáte o klasické hodinky, že safírovým sklíčkem jsou osazovány lepší a také pochopitelně dražší hodinky, které jsou lidmi kupovány.

V každém případě, pokud máte iPhone a chcete si koupit nějaké chytré hodinky, zcela rozhodně sáhněte po Apple Watch. Můžete kombinovat velikost a také celkové provedení pásku od gumového, až po seriózní kovový nebo kožený. Možností je zde tedy poměrně hodně, což je rozhodně pozitivní věc, kterou na Apple Watch lidé milují.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0