Očekáváme: Samsung Galaxy S7

15. 01. 2016 Alexandr Sýkora
[adsr type="horizontal"]
samsung-galaxy-s6-10

Samsung S6 je u veřejnosti dosti oblíbený, jak si povede jeho nástupce S7? 

Samsung pokračuje v modelové řadě Galaxy. Vydává další model, Samsung Galaxy S7.

Nový vrcholný Samsung by se měl na trzích s mobilními telefony objevit někdy začátkem tohoto roku. U nového Samsungu Galaxy S7 se bude nejspíš jednat o dvě volitelné varianty s tím, že klasické tradiční provedení doplní ještě verze se stále více oblíbeným zaobleným displejem. Co se týče „ploché“ verze, zde se mluví o 5,2 palcovém displeji. Ohledně zaoblené verze nového modelu řady Galaxy víme fakt, že displej telefonu nebude zaoblený po stranách, ale jen na horní a spodní straně., což si nechala společnost Samsung dokonce i patentovat.

Galaxy S7 se zaobleným displejem by měl podle spekulací nést opět označení Edge. Od svého předchůdce, Samsungu Galaxy S6 Edge+ „zdědí“ i velikost uhlopříčky displeje, tedy 5,7 palce. Dá se tedy říct, že Samsung uvede vedle klasického smartphone ještě phablet, který nahradí hned dva současné modely najednou Galaxy S6 edge a Galaxy S6 edge+. Větší verze nové sedmičky nebude dodávaná s dotykovým perem, ale za to bude nová verze telefonu podporovat paměťové karty micro SD, což si vyprosili uživatelé předchozích modelů s označením S6, která slot na paměťovou kartu neměla.

Větší z nového tandemu modelů S7 by podle všeho měl mít 4K displej, tedy panel s rozlišením 2 160 x 2 560 pixelů. U menší verze telefonu se spekuluje také o tomto rozlišení, ale konečný verdikt padne až po oficiálním představení telefonů. Srdce telefonu by měl opět tvořit osvědčený procesor dodávaný do více mobilních telefonů konkurenčních značek, tedy Snapdragon 820. RAM podle všeho dosáhnou na paměť 4GB a úložiště na celkem přijatelných 32 a nebo 64 GB vnitřní paměti. U Samsungu S7 se dále mluví především o duálním fotoaparátu. Tato myšlenka se ale ovšem stále nedá potvrdit a nebo zcela vyvrátit.

Kdy Samsung Galaxy S7 oficiálně spatří světlo světa je zatím nejasné…

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0