Očekáváme: Huawei P9

14. 02. 2016 Alexandr Sýkora
[adsr type="horizontal"]
huawei-p8-honor-7-mate-s-mate-7-w782

Podoba telefonu Huawei P9 je stále spíše ve hvězdách.

Chystaný a dosti očekávaný model telefonu Huawei P9 bude k dispozici ve čtyřech různých variantách. Čínský výrobce si od nástupu očekávaného telefonu na trh hodně slibuje. Očekávaná novinka P9 by měla disponovat čtyřmi variantami a to jednodušším a levnějším modelem, který zatím nemá označení, typem „Lite“, klasický P9 a „Max“. U posledního jmenovaného je potřeba říct, že typ Max není nic nového, v podstatě je to pokračování z předchozích modelových řad. Jedná se o telefon, který je svými rozměry přirovnáván spíše k tabletům, tudíž o P9 Max můžeme říct, že se jedná o tabletofon, tzv. phablet. Nejzajímavějším a nejvybavenějším typem očekávaného telefonu z modelové řady P9  je právě tento, protože disponuje stále více mezi zákazníky oblíbenějším velkým displejem a dvojitým bezpochyby kvalitním fotoaparátem, který bude schopen měnit zaostření na pořízené fotografii i po nějakém čase po vyfotografování. P9 budou tedy vyhledávat i uživatelé, kteří rádi se svým chytrým telefonem pořizují fotografie. Tento model by měl mít i další nové funkce, ale jejich přesnou definici zatím neznáme.

Zajímavá, ale pro některé potenciální a případně nové zákazníky nepříjemná, je zpráva, že výrobce rezignuje na výrobu a osazování telefonů displeji s ultra vysokým rozlišením. Čínská společnost Huawei dává především přednost dlouhé výdrži baterie a proto své nové modely nevyzbrojuje právě nejnovějším rozlišením displejů, tato technologie je totiž dosti náročná na spotřebu energie. Chytrý telefon s QHD rozlišením displeje  tedy od Huawei zatím opravdu nečekejme. Na dlouho jediným modelem značky Huawei s QHD displejem tak zůstane oblíbený Nexus 6P.

O dalších novinkách, které se budou týkat novinky od Huawei, ceně a dostupnosti na trhu  si tedy ještě nějakou chvilku počkáme…

 

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0