Očekáváme: Huawei P9 MAX

06. 05. 2016 Alexandr Sýkora
[adsr type="horizontal"]
hw_424155

Huawei P8 Max byl také obr. Obr, který je dosti oblíbený.. Napodobí jej také jeho nástupce?

Očekávaná novinka, která se spíše podobá tabletu, než přerostlému chytrému telefonu, jak už její rozměry napovídají, dostane poměrně velký displej a výbavu horší než obyčejný model s označením P9. 

Společnost Huawei nedávno představila svůj klíčový model s označením P9 a také byly zveřejněny bližší informace o modelu P9 Lite. Následovalo také vypuštění telefonu P9 Plus a nyní se čeká na P9 Max. S jistotou můžeme tedy říct, že očekáváme velký telefon s výbornými vlastnostmi a funkcemi. Díky nedávnému testu výkonnosti GFXBench pak známe i již zmíněnou výbavu daného telefonu. Návaznost na předchozí zákazníky dosti vyhledávaný model Huawei P8max je zde dosti znát.

Podle dostupných informací, které od výrobce unikly, půjde, jak už bylo řečeno, spíše o tablet, který podporuje možnosti telefonování a podporu SMS a MMS. Chytré zařízení Huawei P9 Max bude vybaveno necelých sedm palců velkým kvalitním displejem, který by měl disponovat Full HD rozlišením ( 1 920 x 1 080 obrázkových bodů). Hlavním fotoaparátem telefonu má být šestnáctimegapixelový snímač a co se týče toho předního, zde se mluví o fotoaparátu s polovičním rozlišením, tedy s osmi megapixely. Na rozdíl od již představených nových zařízení modelové řady HUawei P9, má mít tento model s označením Max vlastní procesor HiSilicon Kirin 950. Již zveřejněné novinky P9 a P9 Plus přitom používají lepší procesor Kirin 955. Operační paměť nového Huaweie P9 Maxe by měla mít 3GB a uživatelská přijatelných 32GB. Jistou samozřejmostí je přítomnost operačního systému Android a to ve verzi 6.0 Marshmallow.

Kdy bude P9 Max aktuálně představen zatím není potvrzeno, spekuluje se však o červenci tohoto roku. Obří P9 Max může být určen jen pro některé trhy. Zejména v Asii jsou obří smartphony oblíbené.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0