NVIDIA Shield: Tablet se specializací na hry

03. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
NVIDIA Shield: Tablet se specializací na hry

Zkuste si například pomocí dokonalé aplikace s názvem Frequency udělat statistiku na svém mobilním telefonu, co na něm děláte nejčastěji. Myslíte si, že někdo nejčastěji komunikuje s okolním světem, další brouzdá po internetu, nebo třeba hraje hry? Hraje hry? Ano, trefa do černého – je dokázáno, že drtivá většina dnešní hlavně mladší populace hraje převážně na svém mobilním telefonu hry. Pokud je toto i Váš případ, zcela jistě doporučujeme podívat se na samotný tablet s názvem NVIDIA Shiel, což je tablet, který bude specializovaný na samotné hry. Dá se říci, že pro samotné hraní byl prakticky stvořený.

Na první pohled Vás rozhodně uhrane a zaujme bytelným ovladačem po svém boku, nicméně ten si budete muset dokupovat zvlášť – není součástí klasického balení. Na samotném tabletu se následně vyjímá dokonale jeho osmipalcový full HD displej a stereo reproduktory, které s pořádnému prožitku z hraní nesmí rozhodně chybět.

NVIDIA-SHIELD-Tablet-2

Mnohem zajímavější je ale to, co má samotný tablet NVIDIA Shield uvnitř – jeho srdcem je výkonný procesor Tegra K1, což je nadupaný procesor, který zvládne opravdu každou sebelepší hru v dnešní době, což je pro samotné hráče rozhodně plus.

Samotný tablet běží na platformě Android, což není rozhodně nějakým velkým překvapením. Zahrát si na něm můžete opravdu nepřeberné množství her, které jsou určené jak pro tablety, ale také i pro počítače. A to hlavně díky technologii streamování, kterou samotný výrobce uvolnil na trh. Pokud chcete na svůj tablet NVIDIA Shield zapojit televizi, rozhodně není problém a vše uděláte snadno pomocí HDMI kabelu.

Rozhodně se drtivá většina z Vás bude pídit po samotné ceně. Jedná se o dokonalý tablet, kdy je základní cena stanovena na příjemných 8 tisíc korun, s tím, že si herní ovladač bude muset zakoupit každý hráč zcela sám.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0