Nové monitory od Samsungu Vám nabijí telefon

04. 08. 2015 Ondřej Vomočil
Nové monitory od Samsungu Vám nabijí telefon

Jak jistě víte, tak společnost Samsung kromě mobilních telefonů vyrábí také monitory a televize V dnešním článku si představíme dokonalou a moderní novinku, kterou si zcela jistě zamilujete a to hlavně díky dokonalému nápadu a skvělému propojení monitoru a mobilního telefonu. Jedná se o novou řadu monitorů, které v sobě mají integrovanou bezdrátovou nabíječku pro mobilní telefon.

Jedná se přesněji o dva monitory společnosti Samsung, které jsou mají integrované bezdrátové nabíjení, které je přímo pod samotným monitorem na držáku, což je dostupné a praktické místo, které se pro tuto věc dokonale hodí. Monitory mají označení S24E370DL a S27E370DS a jedná se o 24” a větší 27” monitor, což jsou v dnešní době nejpoužívanější velikosti monitorů, které jsou celosvětově na trhu prodávané.

Samotné monitory disponují tedy úhlopříčkou buď 24” nebo 27”a v obou případech se jedná o PLS panel, který má full HD rozlišení a pozorovací úhel až 178° s dokonalým jasem 300 cd/m2. V samotném monitoru je také zajištěna podpora technologie AMD FreeSync, což je opět zajímavá funkce, kterou můžete využít. A v neposlední řadě je zde bezdrátové nabíjení, které je samotnou dokonalostí a vrcholem představeného monitoru.

Podložka pro odložení telefonu se nachází na samotném podstavci monitoru společnosti Samsung a je podporována klasickým a zažitým standardem QI nabíjení, tudíž si díky těmto monitorům můžete nabít například novinku v podobě Samsung Galaxy S6 edge, nebo vybrané novější telefony od společnosti Nokia nebo dnes už Microsoft. Proces nabíjení je navíc indikován LED diodou, což je dokonalost sama o sobě.

Zatím bohužel není monitor určený k prodeji, ani není známá jeho cena, nicméně na druhou stranu si můžete zaručeně počkat a samotný monitor si zakoupit, až bude oficiálně představený. Těšíte se?

Sledujte nás

 • Partneři webu

  Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

  Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

  RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

  Akreditované IT kurzy a školenia

  ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

  Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

  Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

  Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0