Nové monitory od Samsungu Vám nabijí telefon

04. 08. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Nové monitory od Samsungu Vám nabijí telefon

Jak jistě víte, tak společnost Samsung kromě mobilních telefonů vyrábí také monitory a televize V dnešním článku si představíme dokonalou a moderní novinku, kterou si zcela jistě zamilujete a to hlavně díky dokonalému nápadu a skvělému propojení monitoru a mobilního telefonu. Jedná se o novou řadu monitorů, které v sobě mají integrovanou bezdrátovou nabíječku pro mobilní telefon.

Jedná se přesněji o dva monitory společnosti Samsung, které jsou mají integrované bezdrátové nabíjení, které je přímo pod samotným monitorem na držáku, což je dostupné a praktické místo, které se pro tuto věc dokonale hodí. Monitory mají označení S24E370DL a S27E370DS a jedná se o 24” a větší 27” monitor, což jsou v dnešní době nejpoužívanější velikosti monitorů, které jsou celosvětově na trhu prodávané.

Samotné monitory disponují tedy úhlopříčkou buď 24” nebo 27”a v obou případech se jedná o PLS panel, který má full HD rozlišení a pozorovací úhel až 178° s dokonalým jasem 300 cd/m2. V samotném monitoru je také zajištěna podpora technologie AMD FreeSync, což je opět zajímavá funkce, kterou můžete využít. A v neposlední řadě je zde bezdrátové nabíjení, které je samotnou dokonalostí a vrcholem představeného monitoru.

Podložka pro odložení telefonu se nachází na samotném podstavci monitoru společnosti Samsung a je podporována klasickým a zažitým standardem QI nabíjení, tudíž si díky těmto monitorům můžete nabít například novinku v podobě Samsung Galaxy S6 edge, nebo vybrané novější telefony od společnosti Nokia nebo dnes už Microsoft. Proces nabíjení je navíc indikován LED diodou, což je dokonalost sama o sobě.

Zatím bohužel není monitor určený k prodeji, ani není známá jeho cena, nicméně na druhou stranu si můžete zaručeně počkat a samotný monitor si zakoupit, až bude oficiálně představený. Těšíte se?

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0