Stále nevíte co k Vánocům?

23. 11. 2015 Eliška Drtilová
[adsr type="horizontal"]
c285367b69_80940370_o2

Vánoce se pomalu, ale jistě blíží a Vy stále nemáte dárky pro své nejbližší??

Máme pro Vás několik typů, co zaručeně udělají radost!

Sluchátka by neměla chybět žádnému nadšenci hudby.  Cena se pohybuje od 50 Kč až do několika tisíců. Výrobci nabízí spousta druhů, barev či motivů.

Držák na mobil do auta. Spousta lidí používá mobil na cesty jako navigaci. Proto je tahle maličkost, která cestování ulehčí a určitě potěší super volbou. Cena se pohybuje od cca 100 Kč do pár tisíců.

Dále co určitě udělá radost je nějaký krásný obal (kryt) na mobil. Ceny jsou opět různé a pohybují se také podle druhu mobilu. Obaly na ,,Iphony“ najdete i za 50 Kč, ale samozřejmě i dražší.

Stalo se Vám někdy, že si nutně potřebujete nabít mobil, ale nabíjecí kabel není dostatečně dlouhý? Pro tyto chvíle je super mít u sebe nabíječku s kabelem dlouhým i dva metry. Tyto kabely seženete v každém obchodě s elektronikou.

Selfie – ano, tento výraz zná snad každý. Fotka přední kamerou je opravdu oblíbená a proto určitě neuděláte chybu, když darujete Selfie tyč. Můžete ji zakoupit nejen v obchodě s elektronikou. Cena se pohybuje od 200 Kč až do přibližně 3000 Kč. V tomto případě doporučujeme koupit kvalitnější kousek. Držák obsahuje přímo v rukojeti zabudovanou Bluetooth spoušť, která vám usnadní focení  nezapomenutelných zážitků. Díky nízké hmotnosti a možnosti složení je ideálním společníkem při cestování nebo zaznamenání výjimečných situací.

Radost také určitě udělá Power bank neboli přenosná nabíječka. Buďme upřímní, náš mobil většinou nabitý dlouho nevydrží a někdy opravdu potřebujeme být ,,online“ i přesto, že nemáme možnost si mobil dobít. Stačí jen zapojit do ,,zázračné krabičky“ a můžeme dál fungovat. Ty nejlevnější Power banky  seženete za cca 200 Kč, ale do tohoto produktu je lepší investovat více peněz.

Dále určitě udělá radost  přenosný reproduktor, dotykové rukavice či stojánek na mobil.

ultra-power-bank9688

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0