Need for Speed No Limits

05. 12. 2015 Vladimír Wenglorz
[adsr type="horizontal"]
need-for-speed-no-limits-uvodni (1)

Vývojáři ze studia Electronic Arts nás v poslední době obohatili o dva tituly. Oba ze známé závodní série Need for Speed, jeden ovšem vyšel na herní konzole a příští rok i na počítače, ten druhý, s přízviskem No Limits  vychází na mobilní platformy a něj se teď podíváme.

Tuto hru si stáhnulo jenom z obchodu Google play desítky milionů lidí, sluší se tedy položit otázku, je tento závodní titul opravdu tak dobrý, nebo za jeho popularitou stojí pouze značka NFS? Hned bych rád na tuto otázku odpověděl, titul to rozhodně není špatný, ale hoden desítek milionům stažením určitě není, tedy značka opět splnila svoji funkci a přilákala lidi pouze skrz pojmenování podle známé závodní série. Abyste mě nepochopili špatně, hra není nikterak hrozná, ale taky v ničem příliš nevyniká, je to čistě průměrný titul.

Co se týče grafické stránky, dokáže být velmi pěkná, ale budete na to muset mít pořádný stroj. Měl jsem možnost hru vyzkoušet a hrát na dvou zařízeních, obou firmy Samsung a to vlajkové modely S4 a S6. U „S6ky“ samozřejmě hra běžela plynule a grafikou by mohla konkurovat jen pár let starým počítačovým titulům. Dva roky stará vlajková loď Samsungu také dokázala Need for Speed plynule rozběhnout, ale za oběť padla grafická stránka a padla dost hluboko. Hra na tomto zařízení byla už vážně ošklivá a doporučoval bych ji tedy stohovat pouze majitelům silnějších zařízeních.

need-for-speed-no-limit-video-screen

Po stránce hratelnosti to není žádná díra do světa, vývojáři zde zjednodušovali, co šlo. Ovládání automobilu se tedy omezilo na tři prvky, a to jsou zatáčení, driftování a nitro. Abychom si ale jen pořád nestěžovali, hra obsahuje i příjemné prvky a to například zvuková stránka, obzvláště motorů aut.

Obtížnost je přiměřená, plynulost procházení hry ani mikrotransakce příliš nenarušují. Je zde sice prvek benzínu (tedy jakési měny, za kterou můžete jezdit určité závody), ten ale neubývá tak rychle a na relaxační zaježdění vám bohatě vystačí.

Jak jsem již na začátku zmiňoval, Need for Speed No Limits je čistě průměrný titul, pokud na to máte zařízení, tak s hezkou grafikou. Máte rádi auta? Nemáte teď co hrát? Za zkoušku nic nedáte, hra je totiž stažitelná s vašeho obchodu s aplikacemi zcela zadarmo. 6/10

 

 

 

Hráno na zařízení Samsung Galaxy S4 s androidem 5.0.1. a Samsung Galaxy S6 s androidem 5.1.0

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0