Nastal čas rozloučit se s domovským tlačítkem?

07. 08. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Nastal čas rozloučit se s domovským tlačítkem?

Jistě všichni dobře víte, že moderní trendy v designu mobilních telefonů jsou poslední roky neúprosné a že všechny telefony jsou hodně, ale opravdu hodně jednoduché. Jedná se o to, že světu a dnešní době vládne minimalismus, což je sice na druhou stranu dobře, nicméně postupně v uvozovkách osekávání funkčních tlačítek zřejmě nevede tou správnou cestou.

V tomto článku se chceme společně bavit a debatovat o zanikajícím domovském tlačítku, které se postupem času ať chceme nebo nechceme ze všech mobilních telefonů vytratí a bude na nás, jak se s touto novinkou celkově popereme a hlavně vypořádáme. Jsme zastánci toho, že lidé se celkově dokážou přizpůsobit prakticky každé změně, která je jim postavena do cesty, takže se zcela jistě dokážeme adaptovat na novinky a časem si na ně zcela jistě zvykneme.

clanky-naplnelevne

V každém případě jak si jistě všichni můžete všimnout, novinky v mobilním vzhledu telefonů jsou neúprosné a minimalismus vládne všem – lidé chtějí všechny zahraniční novinky a tím pádem je jasné, že domovské tlačítko jednoho krásného dne zcela zanikne. Nicméně na druhou stranu se nebude dát nic dělat a celý svět najednou kvůli této novince rozhodně nepřestane používat mobilní telefony.

Již dnes u vybraných telefonů nejsou tlačítka jako taková, ale pod displejem se zobrazují tlačítka dotyková, což jsou také novinky, na které jsme si zvykly a kvůli kterým nebyl takový povyk a člověk tuto novinku poměrně rozumně přešel.

Je tady na každém z nás, jak na tyto novinky zareagujeme, hlavně je důležité to, aby si každý z nás vybral samotný telefon, který nám bude celkově vyhovovat a to jak funkčností, tak i vzhledem a v neposlední řadě také ovládáním, které je v tuto chvíli opět dokonalé a designeři chtějí dostat z mobilních telefonů opravdu všechno.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0