Na světě je druhá vývojářská verze Androidu M

17. 08. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Na světě je druhá vývojářská verze Androidu M

Poslední dobou všichni skalní příznivci operačního systému pro mobilní telefony s názvem Android netrpělivě čekají na uvedení oficiální novinky a zcela nově napsaného systému úplně od začátku s názvem Android M. Jedná se o horkou novinku a poměrně hodně aktuální téma, které je každý den omíláno pořád dokola, jelikož lidé chtějí aktuální informace a pohledy na novinky.

V tomto případě je opět jedná o samotného vývojáře, kterým je společnost Google, která má na starost celý tento mobilní operační systém, který je v každém případě nově napsaný a to zcela od svého začátku – tím pádem se zcela jistě vyvaruje základních chyb, které byly v každém případě hodně otravné.

Díky novému operačnímu systému Android M se můžete těšit na zcela nový, svěží a daleko lépe zpracovaný operační systém, který si již dnes můžete zcela zdarma vyzkoušet. Nicméně jenom a pouze na zařízeních Nexus 5, Nexus 6, Nexus 9 a Nexus Playeru – jedná se pouze o novinky, pro které je zatím systém ve veřejné betě uvolněný pro samotné testování, což je na jednu stranu alespoň době, jelikož se samotné chyby mohou testovat již za chodu.

Každý den jsou vidět pokroky a to jak v samotném ovládání systému, tak i aplikacích, které každý den přibývají a podle toho celý systém také vypadá. Celkově se můžeme těšit na rychlý a snadno ovladatelný operační systém, který se poučil dokonale z předešlých chyb a v dnešní době můžeme s klidným svědomím říci, že se jedná o povedený operační systém pro mobilní telefony, na který se miliony lidí po celém světě dokonale těší a budou jej chtít prakticky okamžitě stáhnout a nainstalovat hned jak vyjde na světlo světa.

Celkově operační systém Android M přinese horké novinky, na které se již nyní můžete těšit a my Vám je zatím nebudeme prozrazovat, ať se máte na co těšit.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0