Moleskine vydává minimalistický kalendář pro iPhone a Apple Watch

26. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Moleskine vydává minimalistický kalendář pro iPhone a Apple Watch

Zápisník s názvem Moleskine budete zcela jistě znát a rozhodně se nebude jednat o nějakou novinku, ze které budete překvapeni. Na druhou stranu budete zcela jistě překvapeni z aplikace pro iPhone a iPad, která se jmenuje Moleskine Timepage, díky které si můžete udělat ve svém iOS zařízení dokonale přehledný, moderní a celkem jednoduchá kalendář, bez kterého se drtivá většina z nás zcela jistě neobejde.

Moleskine Timepage je tedy dokonalá aplikace, která je určena pro iPhone a iPad a zobrazuje minimalisticky pojatý kalendář, který samotné dny v týdnu představuje jako jistou časovou osu, díky které máte všechny Vaše zápisky a poznámky hezky po ruce, což je dokonalá věc, kterou si zcela jistě po chvilce používání oblíbíte. Ještě jedna taková perlička – samotná aplikace s názvem Moleskine Timepage bude také optimalizovaná pro samotné Apple Watch, což je pro mnohé z nás velice pozitivní zpráva, na kterou se budete těšit.

Samotná firma Moleskine se na světě proslavila hlavně kvalitními diáři, zápisníky a poznámkovými bloky, což je věc, kterou budete všichni zcela jistě znát a drtivá většina z Vás právě nějaký zápisník od této společnosti rozhodně vlastní.

Nicméně dalším počinem samotné společnosti je zmíněná aplikace s názvem Moleskine Timepage, což je ideální jako kalendář pro nenáročné lidi, kteří chtějí mít dokonalý přehled v minimalistické aplikace o tom, co je každý den hezky za sebou čeká a co je nemine. Zcela pochopitelně umí samotná aplikace pracovat s kalendáři jako je iCloud, Microsoft Exchange a Google kalendář, který je na plánování asi nejpoužívanější, což je rozhodně dobrá zpráva.

Samotná aplikace Moleskine Timepage umí také přidávat drobné informace o počasí, takže přehledně vidíte, jaké bude daný den počasí, což je opět pro většinu z nás důležitá informace, kterou od svého mobilního kalendáře vyžadujeme.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0