Mobilní aplikace od Adobe – 2.část

02. 02. 2016 Barbora Koďousková
[adsr type="horizontal"]
adobe

V minulém díle seriálu o mobilních produktech společnosti Adobe jsem se věnovala editoru pro střih videa Adobe Premiere Clip, Adobe Photoshop Express a cloudu Creative. Dnes bych na to ráda navázala dalšími utilitami z grafického světa.

Adobe Create

Je internetový magazín společnosti Adobe spolupracující s významnými fotografy, grafiky a ilustrátory z celého světa. Je zde k dispozici množství rozhovorů a doplňujících galerií sloužící nejen k inspiraci.

Adobe Illustrator Draw

Software určený pro práci s vektorovou grafikou je v mobilní verzi určen zejména pro dokončení rozdělaných prací, nabídne nejpoužívanější nástroje, práci s vrstvami a samozřejmě možnost sdílení do počítačových verzí Photoshopu a Illustratoru. Krom toho aplikace nabízí praktickou vlastnost, kterou umožňuje fotoaparát dotykového zařízení. Předměty jím nasnímané jsou totiž ihned převedeny do vektorové podoby a uloženy do sdílené osobní galerie.

Adobe Photoshop Mix

Je vylepšenou verzí mobilní aplikace Adobe Photoshop Express. Navíc přináší práci s vrstvami, přístup k Adobe Cloud a rozšířené možnosti vylepšení. Samozřejmostí jsou filtry, úprava jasu, kontrastu a dalších základních parametrů.

Adobe Photoshop Lightroom

Ve své počítačové verzi slouží jako přehledná galerie všech nahraných fotografií, zpracování RAW formátů, vytváření webových galerií a prezentací. Mobilní aplikace taktéž umožňuje správu fotografií do kolekcí. Zobrazuje náhled histogramu, nabízí ořez a otočení, úpravu pomocí filtrů a také vyvážení bílé, kompenzaci expozičních hodnot, jasu, kontrastu, odstínu, nebo teploty barev.

Adobe PhoneGap Developer

Je testovací utilitou pro webové vývojáře a designéry pracující na platformě PhoneGap. Synchronizací s verzí pro stolní počítače je umožněno testovat vytvářené projekty na mobilním zařízení.

Adobe Youth Voices

Youth Voices funguje na principu sociálních sítí typu Facebook určené pro začínající designéry, grafiky a fotografy. Lidé z celého světa zde řeší různé grafické postupy a vzájemně pomáhají se dále vyvíjet.

Adobe Air

Jedná se o doplněk, který je nezbytný ke spuštění některých her. Slouží také pro běh některých webových aplikací. Mimoto nabízí přístup k hrám od vývojářů, které prozatím nejsou k dispozici na Google Play. Prostředí aplikace je podobné jako právě u obchodu. Hry jsou zde seřazené podle kategorií, po kliknutí na některou z nich se zobrazí detailnější informace, pokud si ji chcete stáhnout, stačí kliknout na ikonu „zdarma“, ta vás přesměruje právě na obchod. Dále už platí klasický postup.

 

 

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0