Minion Rush – postřehovka s Mimoni

30. 05. 2016 Barbora Koďousková
[adsr type="horizontal"]
001

Rozruch, který vypukl po uvedení animované, rodinné komedie americké společnosti Illumination Entertainment Já padouch, zejména pak žlutých pomocníků hlavního hrdiny, začal již pomalu vyprchávat. Přesto však, se i dnes na trhu objevuje řada předmětů zobrazujících tuto tématiku. K těmto produktům patří mimo jiné i různé hry připravené právě pro dotyková zařízení. Dnes bych ráda představila jednu z nich – Minion rush od Gameloftu. Tato postřehová hra je určena pro dotyková zařízení s mobilním operačním systémem Windows Phone (Windows 10 Mobile), popřípadě na počítačích s Windows 10. Disponuje grafikou známou právě z filmového zpracování, jednoduchým ovládáním a plynulostí nejen pohybu, ale i doplňkové grafiky.

Hra je rozdělena do několika úrovní. V základní části jich je k dispozici devět. V průběhu, ziskem bodů se odemykají další z nich. Před spuštěním mise se zobrazí úkoly, které je třeba pro další postup získat. Ty se s každým levelem mění a ztěžují. Každý z nich je také doplněn úvodní propracovanou animací zobrazující některou z příhod těchto čiperných hrdinů. Účelem je pak urazit s Mimoňem co možná nejdelší trasu, během ní sbírat body v podobě – jak jinak než banánů. Za ty je posléze možné nakoupit různá vylepšení nástrojů v „obchodě“ v hlavní nabídce hry. Po cestě je třeba vyhýbat se různým překážkám a zároveň určovat směr.002Ovládání je naprosto jednoduché, pohybem do stran – doprava, doleva, se postava přesune na danou z nich. Gestem nahoru se pak vyhnete překážkám umístěných na zemi – výskokem. Gesto opačným směrem, tedy dolů, pak umožňuje skrčení a projití tak vyvýšenou překážkou.

Grafikou i svým stylem je tato postřehovka podobná Subway surfers, jenž funguje na stejném principu. Stejně jako v ní můžete své výsledky sdílet se svými přáteli na sociální síti Facebook. Za přihlášení také získáte výhody v podobě bonusových kol a navýší se i vaše celkové skóre.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0