Mine Break – návyková česká hra

17. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Mine Break – návyková česká hra

Chcete podpořit hru od našeho českého vývojáře? Pokud ano, rozhodně doporučujeme hru s názvem Mine Break, která je určena pro Vaše mobilní telefony s operačním systémem Android, což je poměrně zásadní informace, jelikož drtivá většina uživatelů má právě jako operační systém právě zmíněný Android. Jedná se o pohodovou a oddechovou hru, která Vás hned po prvních pěti minutách hraní chytne a bohužel rozhodně hned nepustí.

Jedná se o dokonale graficky zpracovanou hru a to i do těch nejmenších detailů, což rozhodně každého potěší, jelikož lidé se na drobnosti zaměřují a hledají chyby prakticky všude kde mohou – u hry s názvem Mine Break jich bohužel moc nenajdou, tedy spíše žádnou. Jediná věc, kterou budou moci této dokonalé hře vytknout je snad jen to, že se jedná o doslova a do písmene návykovou hru, kterou jednou začnete hrát a už ji nebudete chtít pustit jak se říká z ruky.

Mine Break 02

Podstata hry je poměrně jednoduchá – vy jste hlavně postava, horník, který utíká z hořícího dolů. Úkol je tedy jasný – co nejrychleji utéci před ohněm, zdolávat překážky, které jsou Vám kladeny do cesty, ale také na druhou stranu sbírat cenné body, které jsou velmi důležité pro další kola, kde je můžete následně i využívat pro Váš prospěch, což je rozhodně dobré vědět.

Pokud tedy hledáte ideální, nenáročnou a zábavnou hru pro Váš mobilní telefon s operačním systémem Android, rozhodně zvolte jako nejlepší možnost právě hru s názvem Mine Break, která je nenáročná, zvládne ji hrát opravdu každý a pokud máte volné chvilky, věřte, že s hrou Mine Break je rozhodně zaplníte a nudit se zcela jistě nebudete.

Hry podobného typu jsou hodně oblíbené, nicméně Mine Break Vás hned na první pohled zaujme svoji přehledností, čistě zpracovanou grafikou a celkově svoji skvělou hratelností.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0