Microsoft Lumia 940 XL?

17. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Microsoft Lumia 940 XL?

Mobilní telefony od společnosti Microsoft, jak jistě více dříve od Nokie jsou v poslední době hodně oblíbeny jak mezi mladými, tak i staršími uživateli a to hlavně z důvodů, na které se v dnešním článku zaměříme. Jedná se o mobilní telefony, kterých je na trhu poměrně hodně velká řada a díky tomu si každý z nás podle určitých preferencí vybereme přesně to, co chceme a co pro naše účely potřebujeme. V tomto článku se zaměříme na žhavou a tolik diskutovanou novinku Lumii 940 XL, což je mobilní telefon, o kterém panují zatím pouze a jenom spekulace – nicméně i samotné spekulace stojí za to!

Lumia 940 XL by měla mát design podobný jako jeho předchůdce a tím je Lumia 830. Oba telefony mají mít hliníkový rám a zadní panel bude celkově vyrobený z odolného a kvalitního polykarbonátu.

Je nutno podotknout, že zde budou opět dvě verze mobilního telefonu. Bude se jednat o Lumii 940 a jejího většího bratříčka Lumii 940 XL. Lumia 940 bude mít 5,3 palcový displej QHD s rozlišením krásných 1440 x 2560 pixelů. Jeho větší bratříček, tedy Lumia 940 XL má mít displej 5,7”, což už je poměrně hodně velký displej na samotný mobilní telefon a přijít má také s kapacitou 3 300 mAh.

Obě verze telefonu mají být vybaveny 20 MPx fotoaparáty s PureView technologií a přední fotoaparát dostane velikost 5 MPx, což je ideální velikost na pořizování selfie fotografií. Obě verze, tedy jak 940, tak i 940 XL mají mát 3 GB RAM paměť a interní 32GB úložiště.

Lumia 940 má mít šestijádrový procesor, který bude pravděpodobně Snapdragon 808, který je stejně osázený jako u LG G4 a Lumia 940 XL se má chlubit osmijádrovým procesorem Snapdragon 810.

Jedná se opět o žhavé novinky, které jakmile budou představeny a uvolněny pro světový trh, bude následovat davové šílenství, jelikož se bude opět jednat o vlajkové lodě, které bude každý z nás chtít vlastnit.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0