Meizu MX5 oficiálně představen

29. 08. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Meizu MX5 oficiálně představen

Telefon s názvem Meizu, přesněji typ MX5 je mobilní telefon, který není natolik známý, že si člověk rovnou řekne že jej zná a ví o něm nějaké základní parametry. Jedná se o mobilní telefon od čínského výrobce, nicméně nejde o nějakou kopii iPhone, nebo něco podobného, co Vám hned jako první probleskne hlavou – jedná se o úplně nově vytvořený a navržený mobilní telefon, na který se v dnešní recenzi společně podíváme.

Mobilní telefon Meizu MX5 má jakožto operační systém zvolený Flyme 4,5 OS, který je založený na jádru podobném jako je dnešní Android. Dále má telefon 3GB RAM, vnitřní paměť je buď 16GB, 32GB nebo pro datově náročnější uživatele krásných 64GB místa pro Vaše fotografie.

Velikostně se jedná o ideální telefon s 5,5 palcovou obrazovkou s technologií AMOLED a s celkem 16ti miliony barev. Barevně je prodávaný buď v stříbrné barvě, šedé, zlaté nebo černo stříbrné barvě, což je ideální pro lidi, kteří si neumějí vybrat.

Pochopitelnou samozřejmostí je také vestavěná GPS, Bluetooth, WiFi a další základní funkční parametry, o kterých není rozhodně třeba se nějakým způsobem zmiňovat.

O fotografie se stará krásný 20,7 MPx fotoaparát a selfie si budete na mobilním telefonu Meizu MX5 pořizovat díky 5 MPx fotoaparátu.

Celkově se tedy jedná o hodně povedený, moderní, přehledný a hlavně dobře způsobený mobilní telefon, který si zcela jistě oblíbíte, jelikož má ideální parametry a celkově se jedná o povedený kousek. Na druhou stranu není také ani cena nějakým způsobem přemrštěná, jak by někdo možná čekal.

Jedná se tedy o ideálního mobilního pomocníka pro každodenní používání, který by si měl zcela jistě najít místo ve Vaší kapse, což je to nejlepší řešení, které v tomto případě můžete rovnou udělat.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0