Meizu: Chystané novinky 1. díl

22. 05. 2016 Alexandr Sýkora
[adsr type="horizontal"]
46201621802PM_635_meizu_m3_note_gray

Meizu m3

Meizu, čínská společnost vyrábějící chytré telefony, není tolik známá jako její konkurenční značky v podobě Lenovo a stále více oblíbenějšího Xiaomi. Pro letošní rok tento čínský výrobce chystá novinky a kroky, které by tuto značku mělo posunout dále. O co se konkrétně jedná? 

To, že to nepříliš známý výrobce smartphonů myslí se svým fungováním na trhu opravdu vážně, dosvědčuje fakt, že v průběhu letošního roku by na trh měly vstoupit modely, které jej mají významně podpořit a mezi konkurencí a zákazníky zvýšit renomé. Základem flotily nových plánovaných telefonů má být model m3, jenž má disponovat pětipalcovým displejem, jehož rozlišení dosáhne na již základní hodnoty typu HD  (720 × 1 280 bodů). Co se týče daného procesoru, který má telefon pohánět, zde zatím nebylo přesně uvedeno, jaká čipová sada správný chod telefonu bude zajišťovat. Z dalších parametrů je jasná kapacita baterie – 2 800 mAh. K dispozici bude 16GB verze za 599 jüanů (asi 2 200 korun), varianta s 32 GB paměti vyjde na 799 jüanů (3 000 Kč), ostatně jak už výňatek z výbavy daného telefonu napovídá, nebude se jednat o žádný super model, čemuž nasvědčuje i cena.

Společnost chce vstoupit i do skupiny modelů s „lepší“ výbavou a proto zde máme i jeden trhák. Meizu nadále plánuje představit i větší verzi modelu m3 – Meizu m3 note, který by měl disponovat 5,5 palce velkým telefonem, který ve výbavě nabídne také Full HD displej (1 080 × 1 920 pixelů), čipset Helio P10 od MediaTeku, jenž je absolutní novinkou. Chystá se dvojí paměťová varianta, 16GB verze bude stát 799 jüanů (3 000 korun), 32GB pak 999 jüanů, což je asi 3 700 korun. Kapacita baterie modelu note má dosahovat k 3200 mAh. Tento tabletofon bude cílit na zákazníky, kteří touží po telefonu větších rozměrů a o něco lepší výbavě daného přístroje.

Pokračování představování novinek od společnosti Meizu vyjde v nejbližších dnech. 

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0