Mapy.cz a jejich nové plánování pro vodáky

13. 08. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Mapy.cz a jejich nové plánování pro vodáky

Pokud máte rádi letní dny strávené s kamarády na vodě, kdy putujete v loďce po českých řekách, společnost Mapy.cz pro Vás připravila ideální plánování celé Vaši trasy pomocí jejich projektu Mapy.cz. Jedná se o horkou novinku, kterou pevně věříme snad každý vodák ocení a přijme za svoji. Jedná se hlavně také o to, že můžete plánovat a následně si třeba celou trasu vytisknout a podle ni pak cestovat, což je dokonalost sama o sobě.

V dnešní době se firmy hodně zaměřují na přání klientů a zákazníků a chtějí jim vyhovět prakticky v každém směru. Již delší dobu si při výběru prostředku pro cestování můžete vybrat buď automobil, autobus, nebo dokonce že půjdete celou trasu pěšky a nebo pojedete na kole. Již právě v tuto dobu hodně cyklistů plánovalo svoje výlety pomocí projektu Mapy.cz, kde si jenom jednoduše nastavilo začátek a cíl trasy, kde si následně zvolí jako dopravní prostředek samotné kolo – celá cesta je podle výběru optimalizována, což je dokonale jednoduché.

Nyní si tedy nově můžete zvolit cestování v lodi po vodě, což je pro hodně nových uživatelů hlavně v letních měsících dokonalá záležitost, jelikož právě léto doslova a do písmene vybízí k tomu, aby si lidé užili třeba jenom víkend na vodě, spali někde v kempu pod širákem a čekali na celou posádku.

Na vodě člověk zažije poměrně hodně srandy, což je skvělá věc, kterou je potřeba si uvědomit a podle toho také plánovat i jednu krátkou dovolenou na vodě – finančně není vůbec náročná, takže pokud budete chtít plánovat takovou dovolenou, rozhodně ji můžete pohodlně plánovat celou na projektu Mapy.cz, kde jsou pro Vás připraveny dokonalé vodácké mapové podklady, díky který nikdy nezabloudíte a vždy do Vašeho cíle dorazíte v pořádku a včas.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0