Logická hra The Room 2

07. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
the-room-2

Tato legendární hra vyšla již na Androidu a iOS v roce 2012 a hned po svém uvedení sklidila nesmírně velký úspěch, což nás samotné vedlo k tomu, abychom se na danou recenzi společně podívali a ohodnotili ji pro další hráče, kteří o ni projeví zájem. Prakticky ihned po prvním spuštění Vám v uších začne znít mysteriózní hudba, která Vám zcela jistě vykouzlí úsměv na tváři, zvedne všechny chlupy na těle a vzbudí ve Vás jedinečný pocit, díky kterému se budete nesmírně těšit na samotnou hru.

Jedinečnou novinkou a inovací je fakt, že na jednom telefonu můžete mít rozehrané až celkem tři účty, což je rozhodně dokonalé zjištění, kterého je potřeba náležitě využít. Takže klidně někdo z rodiny, nebo třeba přítel či přítelkyně klidně mohou hrát hru s Vámi, což je rozhodně dokonalá věc, kterou je třeba zmínit a hlavně ohodnotit. Na druhou stranu o této moderní novince nedoporučujeme moc mluvit, jelikož následně budou všichni chtít hrát hru The Room 2 na Vašem telefonu, což není úplně ideální situace.

Když se již dostaneme k samotnému spuštění hry, čeká na Vás temný a strašidelný pokoj, ve kterém uvidíte celkem tři objekty k dalšímu prozkoumání. Jedná se o další novinku a to tu, že se již nesoustředíte na jeden předmět, ale na několik předmětů, což je opět inovace a prostor kupředu.

Nicméně na druhou stranu se není třeba obávat, jelikož princip a podstata je stejná – detailně prozkoumat každý kousek vymodelovaných předmětu a vysunout prakticky každý šuplík, otočit každou hřídelí nebo zatáhnout a zmáčknout každou páku, kterou najdete.

Hra The Room 2 je daleko rozsáhlejší a nabízí nové možnosti, kde je hra daleko více interaktivnější, kromě klasických stolů a krabic budete také pracovat s modelem dřevěné loďky, ale také i s kuší, ze které si následně budete moci i zastřílet. Jedná se tedy o dokonalé pokračovaní hry The Room ve své druhé verzi, což rozhodně dokáže překvapit.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0