LG RAY

11. 12. 2015 Alexandr Sýkora
[adsr type="horizontal"]
1448096547_lg-ray-official-image-9-kk

LG, jihokorejská společnost, vysílá na trh další ze svých předních modelů. Tentokrát se jedná o model RAY.

LG RAY by měl zaújmout především průměrné a nenáročné zákazníky. Jako jednomu z mála mobilních telefonů bude chybět podpora čtvrté generace sítě, jinak zvané LTE.

Že se nejedná o špičkově vybavený telefon dokazuje i kvalita rozlišení displeje, které je 720×1280 obrazových bodů. Mluvíme tedy o HD rozlišení. Displej je jednou z předností tohoto modelu – má 5,5 palce. Co se týče fotoaparátu, ten hlavní fotí v kvalitě 13 megapixelů a přední v kvalitě 8 megapixelů, pořizování autoportrétů bude tedy jedna radost.

„Ochuzené“ LG běží na čtyřjádrovém procesoru s taktem 1,4 GHz. RAM dosahuje k 1 GB. Velikost vnitřního úložiště ukazuje číslo 16 a je rozšířitelná na dalších GB. Dalším plusovým aspektem výbavy RAYe je podpora Bluetooth na úrovni 4.0, NFC zde nehledejte.

Samotná výdrž telefonu Vás mile překvapí. Baterie s kapacitou 3000 mAh zajistí několik desítek hodin plynulého užívání a komunikování. Mezi celkové plusy telefonu můžeme řadit především povedený design v kovové podobě. Telefon se bude prodávat ve dvou verzích,  první verze bude s klasickými funkcemi telefonu na jednu SIM kartu a druhá s podporou DUAL SIM.

 

LG RAY by měl být v prodeji od ledna 2016. Pokud si telefon budete chtít zakoupit, budete se moci rozhodnout mezi stříbrnou, zlatou a černou barvou.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0