LG K4

13. 02. 2016 Alexandr Sýkora
[adsr type="horizontal"]
ADA60e77e_1LGK420160128095304035

Aktuálně se na trhu s mobilními telefony jejich výrobci spíše přou o zákazníky v rámci cenové politiky samotného trhu. Pokud se jedná o cenový segment trhu týkající se mobilních telefonů střední třídy, zde je velký přetlak mezi konkurencí. Na tuto současnou situaci na trhu reaguje i společnost LG a představuje svou novinku – mobilní telefon LG K4. Společnost LG v podstatě levnější a do výbavy jednodušší telefony opomíjí a spíše se soustředí na telefony vyšších tříd, u kterých se ceny pohybují vysoko. Nyní sází na čistě základní telefon pro zákazníky střední třídy. LG tím defacto reaguje na stále větší počet asijských ne tolik známých společností a snaží se tímto rozpoutat válku o nové potenciální zákazníky.

LG K4 je sice základní telefon pro nenáročné uživatele, ale i tak u něj můžeme najít přítomnost rychlé sítě LTE. Co se týče celé výbavy, jak už bylo řečeno, jedná se spíše o základní výzbroj telefonu. Telefon disponuje 4,5 palcovým displejem, který má poměrně nízké rozlišení 480 x 854 obrazových bodů. Hlavním fotoaparátem telefonu je pětimegapixelový snímač, který pořizuje spíše průměrné snímky. Druhým fotoaparátem, který je umístěný nad displejem je dvoumegapixelová čočka. Hlavnímu fotoaparátu při focení asistuje blesk, ten je i u fotoaparátu na autoportréty. Telefon komunikuje s operačním systémem Android 5.1 Lollipop a pohání jej čtyřjádrový procesor s průměrným taktem 1 Ghz. Operační paměť ukazuje hodnotu 1GB. Zkrátka i zde mluvíme o čistém základu. To samé platí i u uživatelské paměti, která čítá pouhých 8 GB, ta je samozřejmě rozšířitelná paměťovými kartami MicroSD. Výdrž baterie je vcelku také průměrem, má totiž kapacitu 1 940 mAh.

Novince od jihokorejského výrobce jednoznačně nejde upřít design, který je dosti pohledný. K dispozici bude na trhu bílá a nebo modrá varianta. Cena tohoto nového mobilního telefonu se pohybuje nad třemi tisíci korun.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0