LG G5. Trhák s příchodem nového roku!

03. 01. 2016 Alexandr Sýkora
[adsr type="horizontal"]
1438014403_2

Společnost LG zaznamenala nebývale velký zájem o její model s označením G3, který představila vloni. Model G4 se také těšil velkému zájmu a proto se chystá vyslat na trh další budoucí trhák, LG G5.

 

Poslední model s modelovou řadou G představilo LG v dubnu roku 2015. Jednalo se o model G4. Chystaná G5 se bude od jejího předchozího modelu především v krytu, který bude tvořit kovová konstrukce a kůže. Připravovaná novinka naváže především na jednodušší model Zero také od společnosti LG, který disponuje kovovým krytem. Zde se tedy vývojáři odrazili k navrhované podobě nové G5. Co se týče celkového krytu telefonu, bude tedy z kovu. Jeho zadní část bude z kůže, což ne každému zrovna vyhovuje. Zde se společnost odráží k jistému risku.

Displej plánovaného nového modelu bude s 5,6 palcovou uhlopříčkou (některé zdroje dokonce avizují uhlopříčku 5,3“) a podle našich dostupných informací by měl být v Quad HD rozlišení (1440×2560 pixelů a s 554 ppi). Doplnit jej však má také sekundární displej, tzv. ticker, který bude disponovat rozlišením 160×1040 pixelů.  Dalším aspektem, který bude vyjadřovat růst oproti předchozímu modelu G4 bude fotoaparát, který bude čítat 21 megapixelů, přední fotoaparát pobere 8 megapixelů. Hlavní fotoaparát telefonu by měl být dvoučočkový. Telefon bude celkově dosti výkonný, čemuž jednoznačně přispěje osvědčený procesor Qualcomm Snapdragon 820 a RAM s pamětí 3GB. Uživatelská paměť telefonu by měla čítat 32 GB. Zda bude rozšířitelná paměťovou kartou ukáže teprve čas, nyní o této možnosti nemáme žádné informace. Telefon by měl podle všeho také disponovat čtečkou otisků prstů, která se v poslední době osazuje na většinu nových mobilních telefonů. G5 bude také vyzbrojena skenerem oční duhovky, což je velmi osvědčené zabezpečení.

Cena příští vlajkové lodě společnosti LG by se měla pohybovat kolem 22 tisíc korun. Novinka by podle všeho měla být představena v druhém měsíci roku 2016.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0