LG G4 je oficiálně tady!

18. 08. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
LG G4 je oficiálně tady!

Mobilní telefony od společnosti LG byly spíše okrajově a lidi se je celkově popravdě moc nekupovali. Jedná se spíše o výrobce televizorů a dalšího příslušenství, ale o mobilní telefony se zajímal spíše okrajově a ne moc ve valné kvalitě. Nicméně v dnešní době přichází s naprostou novinkou a dokonalým mobilním telefonem s názvem LG G4, na který se dnes v rychlosti podíváme a ukážeme si jaké jsou jeho novinky, přednosti a uděláme si celkový pohled na jeho používání.

Mezi hlavní klady patří rozhodně design a celkové zpracování, které je jedinečné a moderní. Dále má samotný telefon skvělou hardwarovou výbavu a na přední straně se doslova a do písmene chlubí velkým Quad HD displejem s překrásnými barvami. Kvalita fotografií a natáčení videa jsou více než dostačující, což jsou hlavní parametry v dnešní době, jelikož lidé chtějí fotit a to nejenom známé selfie, ale i fotografie z dovolených, výletů a dalších akcí.

GamingSite.cz

Hodně vydrží také na samotnou baterii, což je v dnešní době opět velké plus, které je kladeno fotoaparátu za dobře. Jako bonus má například infraport pro dálkové ovládání, které můžete spárovat například s televizí nebo dalším zařízením, které máte doma a ještě infraport stále nabízí. Dále má LG G4 kvalitní a hlasitý reproduktor a sluchátkový výstup, což je jedinečná a moderní věc, kterou si zcela jistě oblíbíte.

Mezi zápory patří například to, že telefon nemá v základu bezdrátové nabíjení, což je velká škoda, stejně tak jako samotní uživatelé postrádají čtečku otisku prstů. Větší rozměr telefonu nemusí každému vyhovovat, nicméně to jsou již hodně subjektivní názory, které má každý jinak a podle toho si svůj telefon také vybíráme.

Nicméně se jedná o horkou novinku a v každém směru dokonalý a moderní telefon, který je na našem trhu poměrně hodně žádaný a není se čemu divit – zkuste ho sami vyzkoušet a uvidíte.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0