LG G4 a jeho první testování

12. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
LG G4 a jeho první testování

Hodně z Vás čekalo na uvedení mobilního telefonu a pokračovatele koruny a v uvozovkách vládce značky LG a to přesněji mobilní telefon LG G4. Jedná se o samotné ztělesnění toho nejlepšího co se na poli smartphonů odehrává. Samotný displej telefonu LG G4 o velikosti 5,5” říká, že je absolutním králem a podle toho také chce, aby s ním jeho uživatelé zacházeli. Telefon je poháněn nejnovější verzí operačního systému Android Lollipop od největšího internetového giganta a to přímo společnosti Google.

Systém mobilního telefonu LG G4 je schopen komunikovat přes zcela přepracované rozhraní, kterému se říká UX 4.2 – rozhraní je kompletně navržené a přepracované pro svoji maximální jednoduchost, snadné ovládání a nízké výpočetní nároky. Neméně dokonalý je i samotný hardware, který dokáže zcela jistě porazit několik svých úhlavních nepřátel.

Základním stavebním kamenem je šest jader, které jsou ukryty v mikroprocesoru Snapdragon od firmy Qualcomm. Na to, že jak má samotný telefon nesmírně velký výkon vykazuje poměrně nízké spotřeby a velice dlouhou dobu používání a tím pádem i svoji výdrž. K tomu rozhodně také dopomáhá baterie o kapacitě 3000 mAh. Operační paměť o velikosti 3GB zajistí neustále plynulý a kvalitní chod i pří vícero spuštěných aplikací naráz, což je jedinečná a moderní věc.

Displej telefonu LG G4 je jak jsme psali 5,5” a o rozlišení 2560 x 1440 bodů, což je více jak tři a půl milionů pixelů na tak v uvozovkách malém displeji. I přes tyto astronomické velikosti displejů a špičkové barvy si samotné displej zanechává velice nízkou spotřebu, což je opět další výhoda.

Hlavní a největší předností je samotný fotoaparát, který nabízí skvělé parametry a to je hlavně 16 MPx a optická stabilizace obrazu. Tím pádem si zajistíte ideální podmínky pro focení za každé okolnosti. Kvalitní fotografie jsou doplněny o možnost nahrávání videa ve vysokém rozlišení.

Navíc i samotné provedení telefonu je velice luxusní, což můžete zjistit sami a rozhodně to udělejte!

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0