Lenovo Yoga Tablet 2

13. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Lenovo Yoga Tablet 2

Trh s tablety je stále otevřený pro novinky a vylepšení – důkazem toho je bezesporu tablet s názvem Lenovo Yoga Tablet 2, na který se v dnešním článku zaměříme a detailněji si jej popíšeme. Jedná se o tablet s inovativním a moderním designem a typickou komorou pro baterii. Tím pádem došlo k posunu těžiště, díky čemuž se samotný tablet daleko lépe drží a ovládá. Stojan na zadní straně zařízení umožňuje používat samotný tablet hned několika způsoby – podrž, postav, polož a pověs. To znamená, že máte k dispozici celkem čtyři různé způsoby a možnosti postavení, nebo držení tabletu Lenovo Yoga Tablet 2.

CO se týče samotného displeje, jedná se o 10,1 palcový full HD displej, který má úchvatnou dotykovou obrazovku s rozlišením 1920 x 1200 bod, což je při ploše 10,1 palců dostatečná jemnost na jeden bod. Samotný displej také využívá technologii IPS, která nabídne poměrně hodně široké pozorovací úhly. O zvuk se v tabletu starají přední stereo reproduktory s certifikací Dolby Audio.

Tablet Lenovo Yoga Tablet 2 je určený jednak na samotnou práci, ale také ruku v ruce na zábavu což je ideální kombinace, kterou bude většina uživatelů od samotného tabletu očekávat. Procesory Intel Inside nabízí dostatečný výkon pro samotnou práci, ale i zábavu. Okamžité probuzení, bleskové otevírání souborů, fotografií nebo dokonale plynulé přecházení mezi aplikacemi – to jsou přesně ty věci, o které se starají čtyř-jádrové procesory Intel Atom Z3745, který je taktovaný na 1.86GHz a operační paměť je v tomto případě 2GB RAM.

Tablet nabízí také velice kvalitní zadní kameru s rozlišením 8 MPx. Nicméně zcela bezkonkurenční je samotná výdrž baterie tabletu Lenovo Yoga Tablet 2, která má neskutečnou kapacitu 6400 mAh a dosahuje zcela neuvěřitelných hodnot. Baterie se tedy pyšní výdrží až 18 hodin, což je na samotný tablet poměrně hodně velká výdrž jak na práci, tak i na samotnou zábavu.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0