Leagoo Lead 7 – čínský rychlík

17. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Leagoo Lead 7 – čínský rychlík

V dnešním článku si společně ukážeme mobilní telefon, který pochází z čínské dílny a jedná se o poměrně hodně zajímavý kousek, který je třeba si představit, jelikož by mohl zaujmout poměrně hodně velkou část našeho trhu. Jedná se o mobilní telefon s názvem Leagoo Lead 7, což je telefon, který jak bylo řečeno je vyráběn a konstruován v samotné Číně.

Největším mínusem dnešních telefonů je pochopitelně samotná výdrž baterie, která je mnohdy hodně malé – některé moderní telefony bohužel nevydrží ani jeden pouhý den aktivnější práce, což je nesmírně velká škoda a něco by se s tím rozhodně mělo udělat. Na řadu přichází právě Leagoo Lead 7 a to přesněji se svojí dokonalou baterií s kapacitou 4500 mAh. Jedná se o nesmírně velký výkon, což je u telefonu Leagoo Lead 7 bráno jako jeho hlavní výhoda a věc, na kterou se konstruktéři telefonu převážně zaměřovali.

Leagoo Lead 7 má přijatelný čtyřjádrový procesor MediaTek MT6582 a je celkově taktovaný na 1,3 GHz. O grafický výkon se celkově stará čip s názvem PowerVR SGX544MP. Opěrační paměť telefonu LEagoo Lead 7 je v tomto případě celý 1 GB a uživatelská paměť je o velikosti 8 GB, kterou lze doplnit kartami o velikost až do 32 GB, což je ideální jako úložiště Vašich fotografií, což je dokonalost sama o sobě.

Mobilní telefon disponuje krásným 5” displejem s technologií IPS a jedná se o dostačující HD displej s rozlišením 1280 x 720 pixelů. Pro samotná pořizování snímků je zde umístěn 13 MPx fotoaparát se snímačem od společnosti Sony a se soustavou pěti čoček. Na druhou stranu přední kamerka nabídne krásných 8 MPx, což je ideální rozlišení pro pořizování kvalitních selfie snímků, které jsou v dnešní době tolik oblíbené.

Ovšem největším tahákem bude baterie o kapacitě 4500 mAh, což je krásný kapacita, který vydrží samotný telefon opravdu dlouhou dobu obsluhovat i za denně delších a obtížnější situací v samotném používání.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0