Lara Croft ve vašem mobilním telefonu

31. 07. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Lara Croft ve vašem mobilním telefonu

Na nedávno proběhlém gigantickém herním veletrhu E3, který se jako každoročně konal i letos v americkém městě Los Angeles se představilo poměrně hodně novinek, které jsou na poli mobilních her, ale celkově i her pro počítače a další zařízení. Novinek na herní konzole i počítače nebo Mac se konalo poměrně hodně, na druhou stranu jsme se dočkali také uvedení a představení her pro mobilní telefony, na které se zcela jistě také můžeme těšit.

Jednou z těch největších a nejnovějších her, které byly představeny pro naše mobilní zařízení je bezesporu hra ze série Tomb Raider, která ponese celé svoje označení jako Lara Croft GO.

Graficky se jedná o nesmírně propracovanou a promyšlenou hru i do těch nejmenších detailů, na které si jenom vzpomenete, takže je zde vidět, že se lidé okolo této hry dali nesmírně záležet a vše je tedy tím pádem propracováno do toho nejmenšího detailu a to dělá ve výsledku neskutečně velký dojem na samotného hráče, tedy na nás.

Název hry Lara Croft GO se vám může zdát jako náhoda, nicméně se o náhodu bohužel nejedná – celkový vývoj této hry spadá pod křídla studiu Square Enic, které mělo na starost například hodně oblíbenou hru Hitman GO.

Lara Croft GO se tedy ponese v poměrně stejném duchu, nicméně s prvky, které jsou charakteristické právě pro postavu Lary Croft, kterou jistě všichni znáte a není potřeba ji nějakým způsobem představovat.

Hry na mobilní telefon jsou postupem času poměrně hodně vylepšovány a i my si na svém mobilním telefonu můžeme vychutnat dokonalé hry, které jsou plné energie, skvělých grafických efektů a hlavně také promyšlenosti, kterou bohužel nějaké konkurenční hry postrádají, což je nesmírná škoda.

Jestliže jste hráč s velkým há, rozhodně si na svůj telefon stáhnete hru s názvem Lara Croft GO, kterou si bezesporu zamilujete.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0