Knights of Pen & Paper

19. 12. 2015 Vladimír Wenglorz
[adsr type="horizontal"]
25790

Knights of Pen & Paper

Máte chuť na nějaké pořádné dobrodružství? Tak zkuste hru Knights of Pen & Paper. O co se jedná? Ve zkratce, sestavíte si tým pěti dobrodruhů a s nimi se pak snažíte ochránit svět před zlem a nespravedlností. Že vás téma hry zaujalo? Tak si pojďme o hře říci něco více.

Hned na začátku ale musím upozornit, že to rozhodně není hra pro každého a to hned ze tří důvodů. První z nich je stylizace. Hra je založená na tak zvané pixel-art grafice, což znamená, že celý herní svět, včetně postav a textů je poskládán z viditelných čtverečků, pixelů. To ale nemá za následek to, že by byla hra po vizuální stránce ošklivá, to vůbec ne, ale tento retro způsob pojetí nemusí sedět každému. Dalším problémem by mohl být pro toho, kdo se moc nekamarádí z angličtinou. Hra jde samozřejmě hrát i bez její znalosti, základní herní mechanizmy jsou jednoduché na pochopení a graficky dobře znázorněné, ale neužili byste si pak perfektně napsaný příběh s velkým množstvím narážek a vtipných situací. Třetí a ne méně důležité omezení je, že hra není zadarmo. Ona nestojí ani pro mobilní hry typických třicet korun. Abyste dostali cenu této hry, musíte si přičíst k těm „typickým“ třiceti korunám ještě jednu stovku. To už je na mobilní hru velká částka, která může od koupi leckoho odradit.

knights-of-pen-and-paper-1

Pokud vám ale ani jeden z těchto „záporů“ nevadí, dostanete perfektní hru s neuvěřitelně rozsáhlou taktizací boje, příjemnou akčností, kterou nenarušuje fakt, že se souboje hrají na kola a příjemným ozvučením, které dolaďuje už tak velmi dobrou atmosféru.  Další pozitivní věcí na hře je herní doba. Ta je v rámci mobilních her enormní a pohybuje se v řádu desítek hodin. Je také skvělé, že je jedno, jestli si Knights of Pen & Paper pustíte na pět minut v autobuse, nebo na dvě hodiny před spaním, hra vás bude bavit vždycky stejně dobře.  Mně se hra perfektně trefila do vkusu a proto mi nezbívá, než ji dát absolutní hodnocení 10/10.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0