Kdy přijdou Windows Phone 10?

12. 06. 2015 Ondřej Vomočil
Kdy přijdou Windows Phone 10?

Windows Phone je mobilní operační systém, který je poměrně hodně oblíbený hlavně mezi mladými lidmi, kteří potřebují ideálního a hlavně spolehlivého pomocníka do své kapsy, které jim za každé okolnosti pomůže a nikdy je nenechá na holičkách, ale také pro zavedené business-many, kteří jak se říká nedají bez telefonu ani ránu. Jedná se o operační systém, který se hodně dokáže přizpůsobit každému z nás a každý z nás si můžete svůj mobilní telefon s tímto operačním systémem přizpůsobit přesně podle našich potřeb.

V loňském roce se na světlo světa dostala informace, že buď na konci roku 2014 nebo v průběhu roku 2015 bude nový operační systém pro Windows jak na desktop počítače a notebooky, ale také hlavně Winodws Phone na mobilní zařízení a také na samotné tablety. Jedná se o novinku, která se bohužel stále ještě na 100% nevyplnila. Nedá se nic dělat a my jakožto uživatelé musíme jenom a jenom doufat, že uvedený operační systém a je jedno zda ten desktopový, nebo ten na mobilní zařízení a tablety bude stát za to.

Windows Phone 10 mají být plné poměrně hodně převratných novinek, které si zcela jistě oblíbíte a díky tomu nebudete chtít jiný operační systém do svého mobilního telefonu. Windows Phone má všeobecně tu výhodu, že se jedná o velice houževnatý mobilní telefon, který si každá z nás může přizpůsobit přesně podle svého.

Není problém mít tedy miniaturní dlaždice na své obrazovce, nebo naopak obrovské dlaždice, které budou lépe vidět a tím pádem budou aplikace prakticky ihned na očích. Vše záleží přesně jenom a jenom na Vás a vašem pocitu, což je hodně důležitá věc – u konkurenčních mobilních telefonů a jejich operačního systému máte bohužel smůlu a musíte se jak se říká – spokojit tím, co máte a jít stejnou cestou.

Windows Phone 10 bude představen snad co nejdříve – také se již nyní tolik těšíte?

Sledujte nás

 • Partneři webu

  Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

  Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

  RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

  Akreditované IT kurzy a školenia

  ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

  Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

  Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

  Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0