Kdy přijdou Windows Phone 10?

12. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Kdy přijdou Windows Phone 10?

Windows Phone je mobilní operační systém, který je poměrně hodně oblíbený hlavně mezi mladými lidmi, kteří potřebují ideálního a hlavně spolehlivého pomocníka do své kapsy, které jim za každé okolnosti pomůže a nikdy je nenechá na holičkách, ale také pro zavedené business-many, kteří jak se říká nedají bez telefonu ani ránu. Jedná se o operační systém, který se hodně dokáže přizpůsobit každému z nás a každý z nás si můžete svůj mobilní telefon s tímto operačním systémem přizpůsobit přesně podle našich potřeb.

V loňském roce se na světlo světa dostala informace, že buď na konci roku 2014 nebo v průběhu roku 2015 bude nový operační systém pro Windows jak na desktop počítače a notebooky, ale také hlavně Winodws Phone na mobilní zařízení a také na samotné tablety. Jedná se o novinku, která se bohužel stále ještě na 100% nevyplnila. Nedá se nic dělat a my jakožto uživatelé musíme jenom a jenom doufat, že uvedený operační systém a je jedno zda ten desktopový, nebo ten na mobilní zařízení a tablety bude stát za to.

Windows Phone 10 mají být plné poměrně hodně převratných novinek, které si zcela jistě oblíbíte a díky tomu nebudete chtít jiný operační systém do svého mobilního telefonu. Windows Phone má všeobecně tu výhodu, že se jedná o velice houževnatý mobilní telefon, který si každá z nás může přizpůsobit přesně podle svého.

Není problém mít tedy miniaturní dlaždice na své obrazovce, nebo naopak obrovské dlaždice, které budou lépe vidět a tím pádem budou aplikace prakticky ihned na očích. Vše záleží přesně jenom a jenom na Vás a vašem pocitu, což je hodně důležitá věc – u konkurenčních mobilních telefonů a jejich operačního systému máte bohužel smůlu a musíte se jak se říká – spokojit tím, co máte a jít stejnou cestou.

Windows Phone 10 bude představen snad co nejdříve – také se již nyní tolik těšíte?

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0