Kdy představí Microsoft revoluci v podobě Band 2?

08. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
Kdy představí Microsoft revoluci v podobě Band 2?

V posledním roce se prakticky roztrhl pytel s chytrými náramky, které měří jednak naši sportovní aktivitu, tedy kroky, ale také i spánek, spálené kalorie a další věci, které můžeme statisticky porovnávat a také následně vyhovovat. Nebyl by to Microsoft, aby okamžitě nezačal pracovat na svém vlastním náramku, který bude umět daleko lepší, propracovanější a modernější funkce, které samotný Microsoft implementuje i do svým mobilních telefonů s operačním systémem Windows Phone – bude se jednat o naprosto dokonalé propojení, na které se můžete jenom a jenom těšit.

Microsoftu se v poslední době poměrně hodně daří překvapovat veřejnost s nečekanými novinkami – letos v lednu nečekaně představil brýle pro virtuální realitu Hololens či prezentační televizi Surface Hub.

Nebo například loni to byl revoluční náramek Band, který by měl přijít ve své druhé a o poznání modernější a propracovanější verzi.

Druhá verze tohoto náramku se podle uniklých informací již testuje, ale pouze za zavřenými dveřmi Microsoftu, což je zcela logické a podle uniklých informací je náramek v pokročilé fázi, což je rozhodně pozitivní zpráva pro všechny fanoušky tohoto Microsoftího náramku, který si jistě po jeho uvedení půjdou koupit.

Probíhají již poslední testy, které ukazují, že by měl být náramek Microsoft Band 2 uvedený ještě v letošním roce a to spolu s vlnou uvedení Windows 10 na světový trh. Rozhodně se bude jednat o nesmírnou novinku a celkové propojení náramku Band 2, Windows 10 a Windows Phone bude jedinečné a nepopsatelné.

Pokud tedy všechny testy a okolní věci půjdou jak se říká hladce – měl by být chytrý náramek Microsoft Band 2 uvedený na trh ještě v letošním roce, což je pozitivní zpráva, na kterou se všichni můžeme těšit. O dalších informacích Vás budeme zcela jistě informovat.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0