Jmenuji se One A9, HTC One A9!

12. 12. 2015 Alexandr Sýkora
[adsr type="horizontal"]
HTC-ONE-A9-15-640x360

Designový sympaťák s označením HTC One A9 osloví snad úplně každého. 

Jmenuji se One A9, HTC One A9!

HTC na model s označením One A9 v nemalé míře sází. Měl by to být nejprodávanější telefon vůbec a to díky své vyspělé výbavě i pohlednému vzhledu. Někteří samotný design telefonu přirovnávají ke „konkurenčnímu“ iPhonu 6, ale společnost HTC tento záměr zcela vylučuje. A9 je plochá a má zaoblené rohy, které „zdědila“ po předchozích modelech řady Desire, která se těmito prvky chlubila. Výhodou pro potencionálního zákazníka může být fakt, že má na výběr několik barevných variant. Prodej tohoto telefonu začal v odstínech šedé, černé, zlaté a červené barvy. Za zmínění stojí především poslední jmenovaná barevná varianta.

Telefon s vámi bude komunikovat prostřednictvím pětipalcového displeje, který má určitě svou kvalitu, to ostatně dokazuje přítomnost Full HD. Displej pracuje na bázi AMOLED, což zaručuje zářivější a kvalitnější barvy. Telefon pohání procesor Snapdragon 617, u kterého se čeká záruka úspornosti. A9 „nafasovala“ nový Android 6.0 Marshmallow, který v kombinaci se zmíněním procesorem dokáže mile překvapit. HTC opět nevynechalo přítomnost již tradičního prostředí Sense. Samotný chod a systém telefonu funguje na bázi bezpečnosti, výkonu a spotřeby energie, ale není vyloučené, že pokud budete s telefonem trávit více času například na internetu, že si nezakoupíte k němu některou z powerbank. Vnitřní paměť telefonu čítá celkem 16 GB, které lze snadno rozšířit paměťovými kartami. Novinkou celého sytému Marshmallow je podpora akceptování paměťové karty jako interní paměti.

Přednosti A9? Jednoznačně fotoaparát a zvuk!

A9 by podle HTC měla být vlajkovou lodí v kvalitě pořizování fotografií. Ačkoliv působí 13 megapixelů dnešním standardem, telefon dokáže fotit krásné a kvalitní fotografie. Kvalita je zapříčiněna díky optice, software fotoaparátu, optické stabilizaci obrazu, automatickému ostření a blesku. Telefonu při přehrávaní zvukových stop asistuje zesilovač, který má dvojnásobný výkon oproti jiným smartphonům.

Pokud Vás HTC One A9 zaujalo, pořídíte jej za částku okolo 15 tisíc korun ve velké škále obchodů. 

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0