Jak ušetřit s mobilní aplikací

20. 01. 2016 Romana Cenková
[adsr type="horizontal"]
money

S novým rokem přicházejí nová předsevzetí. Jedním z nich je u spousty z nás cíl „Více šetřit“. K pohlídání Vašich příjmů a výdajů Vám může pomoci některá z aplikací k tomu určených. My Vám zde představujeme 3 z nich, díky kterým uhlídáte své finance a nebudete ztrácet čas lepením dokladů do diáře.

Wallet

Aplikace Wallet je velmi jednoduchá a nabízí Vám správu celého rodinného rozpočtu. Pohlídá veškeré Vaše finance a to včetně těch, které máte na svém bankovním účtu. Někteří z Vás ocení možnost vytvoření více účtů podle měny, ve které šetříte. Po spuštění se Vám následně vyobrazí graf zachycující pohyb Vašich financí včetně posledních 10-ti pohybů. Zadávání vašich plateb je opravdu snadné. Pouze prostřednictvím tlačítka „+“ přidáváte příjmy nebo výdaje. Můžete si k nim zadávat komentáře nebo si dokonce vyfotit doklad, který se k výdaji vztahuje. Zpětně si tak můžete prohlížet své příjmy, výdaje, hlídat si záruční dobu koupených věcí a generovat si k jednotlivým časovým obdobím grafy různých provedení.wallet

Money lover – Správce výdajů

Aplikace Money lover připomíná diář který zaznamená veškeré Vaše finanční transakce ať už jde o jídlo nebo zábavu. Finance jsou zde rozdělovány do různých kategorií, které si sami vytvoříte, což Váš rozpočet činí více přehlednější. To, že aplikace funguje jako jakýsi diář nebo kalendář je výhoda v tom, že Vám připomíná Vaše dluhy a plánované transakce.

Poøádek v rodinných financích vám pomùže zavést aplikace Money Lover Plus.;program, software, tablet (28.03.2014)
Poøádek v rodinných financích vám pomùže zavést aplikace Money Lover Plus.;program, software, tablet (28.03.2014)

Rodinný rozpočet do kapsy

Tuto aplikaci vede Ministerstvo financí v seznamu projektů finančního vzdělávání a iniciátorem je finanční společnost Provident Financial s. r. o. Jak z názvu vyplývá, jedná se o aplikaci, která zahrnuje rozpočet celé Vaši rodiny a to jako celku a následně podle jednotlivých členů domácnosti. Kromě pravidelných výdajů je zde prostor i na nečekané výdaje a to stejné se týká i mimořádných příjmů. Každý den, týden, měsíc tak máte přehled toho, kolik peněz Vám zbývá na bydlení, jídlo či zábavu.wallet

Uvedené aplikace jsou zdarma ke stáhnutí pro IOS i Android. Vyzkoušet tak můžete všechny tři a sami potom vyberete tu správnou, která Vám bude nejlépe vyhovovat.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0