iPhone 6s má dostat 12Mpx fotoaparát a 2GB RAM

29. 05. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
iPhone 6s má dostat 12Mpx fotoaparát a 2GB RAM

Po příchodu iPhone v již šesté generaci se strhla lavina jak kritiky, tak i opěvované chvály – je pouze a jenom na Vás, na jakou stranu pomyslné barikády se postavíte. iPhone je bezesporu velice skvělý, rychlý a celkově pohotový telefon, který si již při prvním dotyku oblíbíte.

S každou generací jablečného telefonu jsou vždy převratné novinky, které Vás jako obvykle dostanou do kolen. Vývojáři, grafici a samotní programátoři si dávají záležet opravdu na každém detailu jak celého provedení telefonu, tak i jednotlivých aplikacích, které pocházejí z dílny Apple.

Poslední generace iPhone 6 a jeho vetší bratříček iPhone 6+ jsou na našem trhu již nějakou dobu a již nyní se spekuluje o další generaci a to iPhone 6s, který by měl být podle všech dostupných informací vylepšený o 12 MPx a 2GB RAM, což by z tohoto telefonu dělalo naprostou špičku co se týče dostupných mobilních telefonů na našem trhu.

Na druhou otázku je zde otazník, za jak vysokou cenu se nový model telefonu s jablečným logem na spodní straně bude prodávat. Aktuální ceny modelu iPhone 6 s nejnižší dostupnou pamětí, která je 16GB, je cena poměrně hodně vysoká, což řadu lidí odradí, nicméně i s takto vysokou cenou si tento telefon najde svoje skalní fanoušky.

iPhone 6s by se měl podle všech dostupných informací na našem trhu objevit zhruba do jednoho roka, tedy na přelomu jara a léta roku 2016. Novinky s podání 12 PMx je poměrně hodně dokonalé lákadlo, což si sami jistě umíte představit. 2GB RAM dodají telefonu dostatek operační paměti na všechny náročnější aplikace a další věci, které v telefonu používáte.

Jak se říká – kdo si počká, ten se dočká a podle toho nezbude tedy nic jiného, než jenom čekat a nechat se přesvědčit, co nakonec společnost Apple vydá, dveře jsou stále otevřené.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0