IKEA začíná prodávat kolekci nábytku s bezdrátovým nabíjením

19. 06. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
IKEA začíná prodávat kolekci nábytku s bezdrátovým nabíjením

Nákupní středisko nábytku a doplňků IKEA rozhodně všichni znáte a není třeba tento světový komplex nějak zdlouhavě představovat. V dnešním článku se společně podíváme na nábytek, který je navrhován k prodeji po celém světě a dovolíme si říci, že se bude líbit zcela jistě každému z nás.

V dnešní a moderní době hodně lidí vlastní mobilní telefon, který má možnost bezdrátového nabíjení. Jedná se o poměrně hodně velkou a příjemnou novinku, která slouží v tom, že si k telefonu koupíte tzv. podložku, kterou klasicky zapojíte do zásuvky a následně na samotnou podložku stačí položit mobilní telefon, který se najednou začne nabíjet.

S příchodem této technologie si lidé tyto podložky začali nakupovat poměrně ve velkém a jednu mají v ložnici u postele, druhou v kuchyni na baru a třetí klidně někde v obýváku u gauče. Na tuto situaci se rozhodna zareagovat společnost IKEA, která se rozhodla, že bezdrátové nabíječky začne rovnou implementovat do svého vybraného nábytku, čímž pomůže k bezdrátovému nabíjení, ale také zlepší vzhled svého nábytku, který si svoje fanoušky a příznivce rozhodně najde.

Jde tedy o to, že jste si mohli koupit například klasický noční stolek a extra bezdrátovou nabíječku, kterou zapojíte do elektřiny a položíte na noční stolek. Nicméně dnes si můžete zakoupit již noční stolek, kde je ze spodní strany zabudován prostor pro bezdrátovou nabíječku, která bude elegantně zespodu samotné nabíjení bude tím pádem daleko lepší a hlavně elegantnější.

Jedná se sice o drobnosti, nicméně tyto drobnosti dělají v závěru poměrně hodně velký celek – když půjdete spát, pohodlně položíte svůj mobilní telefon vedle sebe na noční stolek na určité místo a on se najednou sám od sebe začne nabíjet, což je ideální věc, jakou si můžete jenom přát.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0