iDos jízdní řády v novém kabátku

28. 08. 2015 Ondřej Vomočil
[adsr type="horizontal"]
iDos jízdní řády v novém kabátku

Pokud jezdíte alespoň občas vlakem nebo autobusem a zajímáte se alespoň okrajově o mobilní telefony a celkově o technologie, rozhodně budete znát aplikaci s názvem iDos, která slouží jako univerzální jízdní řády ve vašem telefonu. Jedná se o nenáročnou, malou a dokonale ovladatelnou aplikaci, která se přizpůsobí každému mobilnímu telefonu, což je dokonalá zpráva, kterou by si měl každý uvědomit.

Aplikace iDos právě samotná dostala v nedávné době nový kabátek v podobě lepší ovladatelnosti, která je daleko více propracovaná a hlavně také i novou grafiku, která je modernější, líbivější a daleko lépe celkově uzpůsobena pro lepší používání, což je jak si jistě dokážete sami uvědomit daleko lepší a modernější řešení, které by měla zcela jistě podstoupit každá aplikace, která je již několik let na trhu.

Nicméně pokud jezdíte rádi vlakem třeba jenom na výlety a občasně někam daleko, stejně je lepší mít takovou aplikaci ve svém chytrém mobilním telefonu, jelikož nikdy nevíte, kdy se Vám přesně taková aplikace může hodit. Do aplikace iDos stačí zadat pouze a jenom buď Vaši aktuální polohu, kde se nacházíte, nebo místo odkud a hlavně kam chcete jet.

Vybrat pochopitelně musíte také datum a čas, kdy chcete aby Vám aplikace daný spoj našla a vyhodnotila jako nejlepší pro Vaše cestování. Na výběr je také buď přímý spoj, nebo kombinace spojů s přestupy, což je rozhodně dokonalá věc, díky které bude Vaše cestování daleko příjemnější a o poznání lepší.

iDos je tedy nenáročná a dokonalá aplikace pro chytré mobilní telefony, kterou si hned po prvním kontaktu zcela jistě zamilujete, což je dobrá zpráva, jelikož si samotnou aplikaci můžete rovnou nainstalovat do svého telefonu a začít ji klidně aktivně používat, jelikož nikdy nevíte, kdy se Vám aplikace podobného typu bude v životě hodit.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0