Hudební postřehovka Piano Tiles

22. 04. 2016 Barbora Koďousková
[adsr type="horizontal"]
0001

Piano Tiles 2 se řadí mezi takzvané interaktivní hudební hry, jejich nejznámějším představitelem je videohra Guitar Hero společnosti Harmonix Music Systems. Patříte-li mezi fanoušky postřehových her a zároveň máte rádi hru na piano, či skladby na tento strunný hudební nástroj, pak je oddechovka Piano Tiles určena právě pro vás.

Účelem hry je trefit všechny černě vyznačené dlaždice, které představují klávesy piana. V pozadí hraje vybraná klavírní skladba, která se přizpůsobuje rychlosti a přesnosti, jakou jsou dlaždice stlačeny. Stejnými hodnotami jsou posuzovány také získané body. Podle nich se postupně navyšuje rychlost, jakou se dlaždice objevují na displeji. Za získané body a hvězdy, máte možnost dostat se do dalších úrovní, které nabízejí další písně do hry. Pomocí diamantů, které je možné získat například pomocí sledování reklamních videí, na jenž budete odkázáni, můžete v případě chyby pokračovat dále ve hře. Předtím než hra započne, si pokaždé můžete zvolit jednu z odemčených skladeb. K dispozici jsou zde i speciální herní bonusy, jako například mód ke kterém se vám měří čas, za který musíte trefit co možná nejvíce dlaždic.0002Můžete se také přihlásit pomocí účtu sociální sítě Facebook, což přináší řadu výhod, jako například body a hvězdy navíc. Umožňuje to také porovnání skóre s ostatními hráči, ať už v rámci vašeho seznamu přátel, či celosvětového.

První verze této hry byla uvedena na trh v březnu roku 2014 a již od té doby se těší velké oblibě. Od té doby si dokázala vybudovat velice pevnou základnu fanoušků, kteří se shlukují nejen do Facebookových skupin, o stránce je také speciální fórum na Wikipedii a spousta YouTube kanálů s tutoriály a rekordy. Její pokračování patří mezi nejstahovanější aplikace z Google Play v roce 2015. Zahrát si můžete oba díly na mobilních zařízeních s operačními systémy Android, Windows Phone (Windows 10 Mobile) i jablečném iOS.

[adsr type="inteligent"]

Partneři webu

Náplně-levně.cz - prodejce levných náplní do tiskáren

Eminem - novinky a aktuality na EminemWorld.cz

RapCity - Žít hudbou, mít svůj styl

Akreditované IT kurzy a školenia

ttstuff.cz - Prodej mobilního příslušenství, drobné elektroniky, GoPro, PS, FOTO příslušenství

Správa sítě - Magazín o IT technologiích, počítačích serverech

Svetwebu.cz - Novinky ze světa IT a mobilních telefonů

Copyright © 2016 dotykovýSvět.cz, všechna práva vyhrazena, podléhá licenci CC BY-ND 4.0